+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje osiedla Nowa Gorzelnia

Architektura budynku

Elewacja budynku utrzymana jest w kolorystyce bieli i szarości, która pokazuje piękno i różnorodność ceglanego koloru. Nowoczesne balustrady ze stali kwasoodpornej w połączeniu ze szkłem oraz szara stolarka współgrają ze sobą i uwydatniają barwy naturalnych cegieł. Połączenie nowoczesności z prostą formą architektoniczną to cechy charakterystyczne budynków. Niewątpliwym elementem przypominającym o dawnym charakterze ówczesnej budowli jest komin, który został odrestaurowany i wpasowany w nowoczesną bryłę budynku. Osiedle Nowa Gorzelnia to miejsce z duszą, której historia nadaje charakter.

Zagospodarowanie terenu

Chcemy aby przestrzeń wokół budynków była oryginalnie i funkcjonalnie zaprojektowana, a jednocześnie nie sprawiała problemu w utrzymaniu dla mieszkańców. W tym celu dobór roślin, ich rozmieszczenie oraz cały projekt zleciliśmy wyspecjalizowanej firmie. Niepowtarzalne zielone miejsce, które otacza osiedle, jest pięknym tłem dla budynków, zachęca do spacerów i uprawiania sportów na świeżym powietrzu.

Elastyczna oferta

Wiemy, jak bardzo się wszyscy różnimy i jak różne są potrzeby naszych klientów. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była elastyczna, dopasowana indywidualnie dla każdego.

Dlatego dajemy możliwość na etapie budowy wprowadzania wielu zmian aranżacyjnych, między innymi zmian układu ścian działowych, zmian elektrycznych i sanitarnych. Klienci mogą zamówić ogrzewanie podłogowe lub rolety zewnętrzne z napędem elektrycznym bądź ręcznym, które zamontujemy w ścianie budynku pod nadprożem.

Dla Klientów pragnących dużych przestrzeni możemy połączyć mieszkania, tworząc duże indywidualne apartamenty zaprojektowane na indywidualne życzenie.

Wiarygodność

Wspólnicy spółki Aparton Sp. z o. o. Sp. k. są mieszkańcami Wrześni. Posiadają doświadczenie w branży budowlanej, tu się wychowali i z tym miejscem wiążą resztę swojego życia.

Dlaczego jest to tak ważne?

Więź z miastem i jego mieszkańcami wymaga odpowiedzialności w prowadzeniu biznesu. Działalność deweloperska to dla nas wyzwanie. Chcemy kreować przestrzeń swojego miasta, dlatego pracujemy przede wszystkim na własną reputację, aby lokalna społeczność darzyła nas zaufaniem przez wiele lat.

Wszystkie nasze inwestycje realizujemy ze środków własnych, nie wspomagając się kredytami hipotecznymi. Sposób finansowania i wysokość kapitału zakładowego dewelopera jest niezwykle ważny, dający bezpieczeństwo i pewność odbioru własnego mieszkania w umówionym terminie.

Przemyślana koncepcja projektowa

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty mieszkaniowe były funkcjonalne i nowoczesne oraz wyróżniały się ciekawą architekturą. Dbamy, by mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny.

Chcemy by nasze realizacje były przyjazne ich mieszkańcom oraz dobrze wkomponowywały się w otoczenie. Dla wygody mieszkańców budynki zostały zaprojektowane w cichobieżne windy oraz halę garażową. Mieszkańcy mogą korzystać ze skrytek lokatorskich przynależnych do mieszkania oraz pomieszczeń na wózki i rowery.

Doradztwo i obsługa

Przez cały okres współpracy z Klientem utrzymujemy partnerskie relacje i udzielamy pomocy na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Staramy się pomóc w wyborze odpowiedniego lokalu oraz udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania naszych Klientów.

Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania może liczyć na pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu. Dodatkową korzyścią jest możliwość złożenia wniosków kredytowych jednocześnie w kilku bankach, porównaniu i wyboru najlepszej oferty.

Wysoka jakość i standard wykonania

Materiały wykorzystane do budowy mieszkań są dobierane w taki sposób by służyły ich użytkownikom na długie lata. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego m.in. balustrady balkonowe i tarasowe projektujemy ze stali kwasoodpornej, do każdego mieszkania doprowadzamy światłowód, w halach garażowych wykonujemy posadzkę betonową (nie stosujemy kostki pozbrukowej), a klatki schodowe i tereny zielone są projektowane przez specjalistyczne firmy.

Wszystkie stosowane materiały muszą mieć odpowiednie certyfikaty i być dopuszczone do wykorzystania w budownictwie wielorodzinnym. Zwracamy uwagę na detale w wykończeniu budynku, bo dzięki nim budynek staje się miejscem wyjątkowym, dopracowanym w każdym szczególe.

Plac zabaw

Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o najmłodszych mieszkańcach osiedla! Dla nich zostanie rozbudowany plac zabaw mieszczący się tuż obok osiedla.

W parku, wśród zieleni najmłodsi będą mieli do dyspozycji między innymi huśtawki, zjeżdżalnię, piaskownicę oraz linarium. Rodzice i opiekunowie odpoczywający na pobliskich ławkach będą mogli spoglądać na swoje pociechy.

Balkony w systemie isocorb

Najwięcej ciepła ucieka z mieszkań poprzez balkon. Szacuje się, że to newralgiczne miejsce połączenia muru z płytą balkonową jest odpowiedzialne za ubytek ciepła nawet do 30%. Dbając o ekonomię przyszłego użytkowania zaprojektowaliśmy jako pierwsi i jak dotąd jedyni we Wrześni dla naszej inwestycji system balkonowy ISOCORB, dzięki któremu zapominamy o mostku cieplnym w tym miejscu.

Wentylacja mechaniczna

Mieszkańcy Nowej Gorzelni we Wrześni będą mogli zapomnieć o częstym problemie grzybów i pleśni które powstają w budynkach wielorodzinnych głównie przez brak lub źle działającą wentylację. Zamiast stosowanej powszechnie wentylacji grawitacyjnej w budynkach Nowej Gorzelni przewidzieliśmy wentylację mechaniczną wywiewną. Na dachu zamontowane będą wentylatory wyciągowe, a na oknach zamontujemy higrosterowalne kratki napowietrzające.

Zielony dziedziniec

Pomiędzy Apartamentowcami zaprojektowaliśmy w pełni zagospodarowany i urządzony zielony dziedziniec. Z okien niektórych mieszkań będzie można podziwiać zieloną automatycznie podlewaną trawę, drzewa, krzewy oraz dojścia piesze wykonane z kostki betonowej i granitowej.
Najważniejszym i zarazem najpiękniejszym zwieńczeniem dziedzińca będzie zabytkowy, nocą podświetlony – komin starej gorzelni.

Instalacja pod monitoring

Nie zapomnieliśmy o bezpieczeństwie. Oprócz powszechnie stosowanych drzwi wejściowych otwieranych za pomocą domofonu, oraz bramy do hali garażowej otwieranej na pilota zaprojektowaliśmy instalacje pod monitoring.

Cała inwestycja będzie posiadała rozprowadzone okablowania do wszystkich newralgicznych miejsc w budynkach i na zewnątrz. Pozwoli to w przyszłości bez większych kosztów na montaż profesjonalnego monitoringu.

Balustrady ze stali kwasoodpornej

Balustrady balkonowe i tarasowe wykonane będą z najlepszego materiału dostępnego na rynku – stali kwasoodpornej, dzięki której zapomnimy o problemie wciąż powracającej korozji jak w przypadku innych tańszych ocynkowanych lub malowanych.

Wypełnienie balkonów stanowić będzie szyba bezpieczna, dodatkowo piaskowana lub oklejona folią dekoracyjną dająca efekt „zmrożonego szkła”.

Niska zabudowa

Budynki będą posiadały 4 kondygnacje nadziemne oraz 1 podziemną w której znajdzie się hala garażowa zabezpieczająca potrzeby parkingowe mieszkańców, oraz skrytki lokatorskie i ogólnodostępna rowerownia.
Taka niska zabudowa czyni osiedle bardziej przyjazne i kameralne.

Duża ilość miejsc parkingowych

Samochodów na ulicach wciąż przybywa. Na każde gospodarstwo domowe przypada jeden lub coraz częściej po dwa samochody.

Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidzieliśmy dla całości inwestycji na każdy lokal mieszkalny po 1,5 miejsca parkingowego, które znajdują się na zewnątrz jak i w podziemnych halach garażowych. Jest to dodatkowy atut na tle innych wrzesińskich osiedli.

Lokalizacja w centrum wrześni

Niewątpliwym atutem inwestycji jest lokalizacja. Jest to idealne połączenie spokoju wśród zieleni z centrum miasta. Położenie budynków w niedalekiej odległości od parku czyni tą inwestycję niepowtarzalną i wyjątkową!

W pobliżu osiedla znajdują się wszystkie potrzebne udogodnienia: szkoła średnia, podstawowa, liceum, market Kaufland, galeria handlowa Karuzela, boisko, stadion lekkoatletyczny, zewnętrzna siłownia, plac zabaw oraz sieć ścieżek pieszo – rowerowych. Kilka minut spaceru dzieli nas od rynku wrzesińskiego i wszystkich urzędów.

Osiedle posiada idealne połączenie z największą inwestycją we Wrześni – fabryką Volkswagena i autostradą A2.

Osiedle Nowa Gorzelnia położone jest z daleka od głośnych linii kolejowych i autostrady a jednocześnie w centrum miasta. Z myślą o przyszłych mieszkańcach starannie wybraliśmy położenie inwestycji oraz określiliśmy funkcjonalność przestrzeni. Wiemy, że dla Klienta liczy się każdy metr kwadratowy mieszkania a przestrzeń otaczająca budynek podnosi jakość życia i dając komfort użytkowania.

Mieszkanie pod klucz

Program „Mieszkanie pod klucz” to klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie aranżacyjne przy zachowaniu przystępnych cen. Polecamy skorzystanie z tego programu Klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie zarówno na własny użytek jak również w celach najmu.

Nasza propozycja powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęciliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, poszukiwania ekipy i kontrolowanie postępu prac. Zrobimy to wszystko za Państwa.

Oferujemy:
– 3 rodzaje wykończenia mieszkania:
Apart NORMAL, Apart PLUS, Apart EXCLUSIVE
– szybkie i fachowe wykonanie prac,
– doradztwo i profesjonalną obsługę,
– oszczędność czasu,
-mieszkanie zaprojektowane przez cenionych projektantów.