Osiedle BULWAR GLINKI

osiedle

Bulwar Glinki to starannie zaprojektowane osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia budynków została zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć idealny dom dla siebie. Najmniejsze segmenty mają 72m2 a największe 117m2. Domy różnią się pod względem powierzchni działki, ilości kondygnacji oraz dostępności garażu i skrytek.

Istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń, ich ilości oraz przeznaczenia. Oferta skierowana jest do osób, które szukają domu w mieście z bardzo szybkim dostępem do centrum.

Inwestycja podzielona została na cztery etapy.
I etap – zakończenie budowy grudzień 2017r. (Zespół budynków B)
II etap – zakończenie budowy kwiecień 2018r. (Zespół budynków D)
III etap- zakończenie budowy grudzień 2018r.  (Zespół budynków C)
IV etap – zakończenie budowy kwiecień 2019r.  (Zespół budynków A)

Cała inwestycja zostanie ogrodzona a wjazd na osiedle odbywać się będzie przez bramę otwieraną na pilota lub domofon. Takie rozwiązanie znaczenie poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. Oświetlone zostaną osiedlowe drogi i chodniki. Zadbaliśmy również o wspólne tereny zielone do zaprojektowania których zatrudniliśmy architekta krajobrazu. Niewątpliwym atutem zabudowy szeregowej są zewnętrzne przydomowe ogródki.  Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla będą mogli zaparkować swoje pojazdy na zewnętrznym parkingu. Domy szeregowe o większym metrażu posiadają indywidualne garaże, z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej budynku. Niektóre z segmentów posiadają skrytkę do przechowywania narzędzi bądź rowerów.

Zewnętrzna architektura została zaprojektowana z myślą o osobach niepełnosprawnych. Brak barier architektonicznych oraz ciekawy układ nasadzeń oraz małej architektury jest funkcjonalny i nie będzie sprawiał problemu w utrzymaniu dla mieszkańców. Realizacja inwestycji zapewni komfort i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom a jakość zastosowanych materiałów zadowolenie na długie lata. 

 z lotu 1 z lotu 1 z lotu 1 z lotu 1

Co wyróżnia Bulwar Glinki

Przemyślana koncepcja projektowa

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty mieszkaniowe były funkcjonalne i nowoczesne oraz wyróżniały się ciekawą architekturą. Dbamy, by lokale mieszkalne miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny. Chcemy by nasze realizacje były przyjazne ich mieszkańcom oraz dobrze wkomponowywały się w otoczenie.

Wysoka jakość i standard wykonania

Materiały wykorzystane do budowy naszych inwestycji są dobierane w taki sposób by służyły ich użytkownikom na długie lata. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego m.in. balustrady balkonowe projektujemy ze stali kwasoodpornej, do każdego lokalu mieszkalnego doprowadzamy światłowód a tereny zielone są przemyślane i projektowane przez architekta krajobrazu. Wszystkie stosowane materiały muszą mieć odpowiednie certyfikaty i być dopuszczone do wykorzystania w budownictwie wielorodzinnym. Zwracamy uwagę na detale w  wykończeniu budynku, bo dzięki nim budynek staje  się miejscem  wyjątkowym, dopracowanym w każdym szczególe.

Architektura budynku

Utrzymana jest w kolorystyce szarości i złamanej bieli z elementami drewnianymi co nadaje im niepowtarzalnego stylu. Połączenie nowoczesności z fakturą drewna i prostą formą to cechy charakterystyczne budynków.

Dlaczego inwestujemy w design?

Mieszkanie zaspokaja nie tylko potrzeby bezpieczeństwa, ale również estetyki i wizualnego komfortu. Rozumiemy, że budowanie jest sztuką i wymaga również artystycznego oka.

Dogodna lokalizacja

Osiedle Bulwar Glinki położone jest daleko od głośnych linii kolejowych i autostrady a jednocześnie w centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się: zabudowa jedno i wielorodzinna, ogródki działkowe, staw Glinki, market spożywczy, szkoła, kościół, szpital. Dogodny wjazd na obwodnicę Wrześni i dalej na autostradę jest bardzo dużym atutem. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Wrześni zajmuje 2 minuty. Z myślą o przyszłych mieszkańcach starannie wybraliśmy położenie inwestycji oraz określiliśmy funkcjonalność przestrzeni. Wiemy, że dla Klienta liczy się każdy metr kwadratowy a przestrzeń otaczająca budynek podnosi jakość życia i daje komfort w życiu codziennym.

Doradztwo i obsługa

Przez cały okres współpracy z Klientem utrzymujemy partnerskie relacje i udzielamy pomocy na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Staramy się pomóc w wyborze odpowiedniego lokalu oraz udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania naszych Klientów. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania może liczyć na pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu. Dodatkową korzyścią jest możliwość złożenia wniosków kredytowych jednocześnie w kilku bankach, porównaniu i wyboru najlepszej oferty.

Zagospodarowanie terenu

 Umiejscowienie budynków na działce kształtuje wyznaczenie terenów zielonych, przejazdów i dojść pieszych. Przemyślana koncepcja projektowa i dobre wykonanie nadaje charakteru przestrzeni. Wjazd na osiedle Bulwar Glinki jest w pełni zagospodarowany. Projektant na środku wjazdu na osiedle umiejscowił ciekawie zaprojektowany chodnik obsadzony kolorowymi krzewami i drzewami, tzw. „bulwar”. Za bramą osiedla na wspólnych terenach zielonych obsadzonych trawą również będą nasadzenia drzew i krzewów. Chodniki, drogi dojazdowe oraz miejsca parkingowe będą utwardzone kostką brukową lub ażurową. Cały teren będzie oświetlony. Domy w zabudowie szeregowej cieszą się dużym zainteresowaniem dla tych, dla których dom wolnostojący to zbyt wiele, ale marzą o kawałku własnej zieleni i większej intymności niż w budynku wielorodzinnym. Zaletą takiej zabudowy jest niewątpliwie przydomowy, własny ogródek doskonały do spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi na świeżym powietrzu. 
Takie rozwiązanie z pewnością docenią rodziny z małymi dziećmi.
Dla ułatwienia zagospodarowania prywatnych terenów zielonych mamy trzy propozycje aranżacyjne. Wybierz swój projekt i ciesz się wypoczynkiem we własnym ogródku!

Wiarygodny deweloper

Wspólnicy spółki Aparton Sp. z o. o. Sp. k. są mieszkańcami Wrześni.
Posiadają doświadczenie w branży budowlanej, tu się wychowali i z tym miejscem wiążą resztę swojego życia. Dlaczego jest to tak ważne?

Więź z miastem i jego mieszkańcami wymaga odpowiedzialności w prowadzeniu biznesu. Działalność deweloperska to dla nas wyzwanie, a nie sposób na szybki zysk. Chcemy kreować przestrzeń swojego miasta. Jesteśmy świadomi, że pracujemy przede wszystkim na własną reputację i chcemy aby lokalna społeczność darzyła nas zaufaniem przez wiele lat.

Wyposażenie dodatkowe

Na prośbę Klienta istnieje możliwość zamontowania rolet zewnętrznych (manualnych lub elektrycznych), zmiany kolorystyki wewnętrznej okien, zamontowania ogrzewania podłogowego, wykończenia mieszkania „pod klucz” według dostępnych standardów oraz zagospodarowania ogrodu.

Zmiany aranżacyjne

Na prośbę Klienta oraz w terminach, które nie powodują opóźnień w realizacji inwestycji istnieje możliwość dokonania zmian w układzie ścian działowych, instalacjach elektrycznych oraz sanitarnych.