+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje Osiedla Park Strzykały

Zmiany lokatorskie

Mieszkania na Osiedlu Park Strzykały wyróżniają się przemyślanym układem funkcjonalnym. Pomieszczenia zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić aranżację wnętrza zgodną z aktualnymi trendami. Chcesz zaplanować wystrój wnętrz?
Masz pomysł, jak sprawić, aby nowe mieszkanie było wyjątkowo urządzone i dopasowane do potrzeb całej rodziny?

Siłownia zewnętrzna

Siłownia Zewnętrzna cieszy się dużym zainteresowaniem wszędzie tam, gdzie powstaje. Stanowi atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu dla młodych ludzi, którzy mogą oderwać się od komputera i poćwiczyć na świeżym powietrzu. Równie chętnie z zewnętrznych siłowni korzystają dorośli, szczególnie jeśli prowadzą siedzący tryb życia i spędzają sporo czasu w pracy przed komputerem lub przed telewizorem.

Rowerownia / Wózkownia

Komfort osiedla to również eliminacja uciążliwości, które wiążą się z codziennymi czynnościami. Nawet drobiazg może sprawić, że żyje się lepiej i wygodniej. Uciążliwe wprowadzanie wózka czy roweru to jeden z tych elementów, który można wyeliminować. Rozumiemy potrzeby młodych matek i osób starszych, dlatego chcemy im ułatwiać codzienne zajęcia. Mieszkańcy Osiedla Park Strzykały będą mogli pozostawić wózek lub rower w specjalnie przygotowanym do tego pomieszczeniu. Codzienny spacer z dzieckiem w wózku lub wyjazd rowerem będzie się kojarzył wyłącznie z przyjemnością.

Projekt zieleni

Projektowanie zieleni powierzyliśmy profesjonalnej firmie. Osiedle Park Strzykały będzie ostoją naturalnej roślinności i miejscem, gdzie przyroda towarzyszy człowiekowi na co dzień. Tereny zielone będą się wyróżniać kompozycjami roślin, które zapewnią rabatkom i skwerom atrakcyjny wygląd o każdej porze roku. Różnorodność zapewnią kwitnące byliny, rośliny zimozielone oraz krzewy i drzewa charakterystyczne dla polskiego klimatu.

Rolkostrada

ROLKOSTRADA to absolutny hit Osiedla Park Strzykały. Pierwszy taki obiekt we Wrześni ma szansę wywindować jazdę na rolkach do rangi lokalnego sportu. Rolkostrada to trasa o długości ok. 170 metrów, przeznaczona dla amatorów wszelkich pojazdów napędzanych siłą mięśni: rolek, deskorolki, roweru czy hulajnogi, a także dla wszystkich, którzy uprawiają jogging. Bezpieczeństwo gwarantuje idealnie równa, asfaltowa powierzchnia.

Miejsce spotkań

Osiedle Park Strzykały daje okazję nie tylko do aktywności fizycznej, ale także do błogiego odpoczynku w plenerze. Dlatego wśród osiedlowej infrastruktury nie zabraknie spokojnego miejsca, gdzie w cieniu i ciszy, z dala od ruchliwych ulic, będzie można odpocząć. Miejsce spotkań ma być okazją do nawiązania relacji sąsiedzkich, relaksu wśród zieleni, wyciszenia na świeżym powietrzu.

Plac zabaw

Beztroskie dzieciństwo nieodzownie kojarzy się z zabawą w piaskownicy, huśtaniem oraz wspinaczkami na linach i drążkach. Plac zabaw dla najmłodszych dzieci to miejsce szczególne – dzieciom musi zapewnić maksimum atrakcji, a ich opiekunom pewność, że najmłodsi są bezpieczni. Plac zabaw Osiedla Park Strzykały spełnia oba te kryteria. W jego skład wejdzie statek, zjeżdżalnia, linarium, duża piaskownica oraz podwójna huśtawka. Wszystkie elementy projektowanego placu zabaw posiadają niezbędne certyfikaty.