+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Lokalizacja Osiedla Fort Górczyn

Bez względu na to, w jakim mieście planujemy realizować naszą kolejną inwestycję, zawsze z wielką uwagą podchodzimy do wyboru lokalizacji. Dzielnica Górczyn to wciąż zmieniający się obszar Poznania, który zachowując swój dawny charakter goni nowoczesne trendy architektoniczne.

Budując Fort Górczyn postanowiliśmy stworzyć kameralne osiedle, które będzie doskonałym miejscem do życia dla każdej rodziny. Z jednej strony oczekujemy dobrej komunikacji z centrum miasta, a z drugiej strony potrzebujemy wyciszenia i spokoju po trudach dnia codziennego. Przydomowe ogródki zarówno będące miejscem wypoczynku,  stwarzają również idealną podstawę dla kameralnych spotkań towarzyskich.

Osiedle zlokalizowane jest w otoczeniu niskiej zabudowy domków jednorodzinnych przy ul. Wąwozowej w Poznaniu. Około 1,7km  znajduje się pętla tramwajowa Górczyn, dworzec autobusowy Górczyn oraz stacja PKP Górczyn. Dużym atutem lokalizacji osiedla jest bliskość obwodnicy miasta oraz autostrady A2. Ponadto w pobliżu znajdują się liczne punkty handlowe i usługowe m.in. przedszkola, żłobki, szkoły, kościoły, przychodnie lekarskie, punkty gastronomiczne oraz sklepy spożywcze.