+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Fort Górczyn

TWOJE MIEJSCE W POZNANIU

Zaciszne domy szeregowe stworzone z myślą o Twoim komforcie. Tutaj miejskie życie nabiera innego wymiaru.

ul. Wąwozowa

nr: 6,8,10,12,14,16,18

Domy szeregowe w Poznaniu

Formuła Apart - mieszkania w Płocku

Docelowa liczba lokali

Sprzedanych lokali

Lokale w sprzedaży

Domy szeregowe w Poznaniu

Osiedle Fort Górczyn jest inwestycją, która swoją nazwą oraz charakterem wizualnym nawiązuje do znajdującego się w pobliżu jednego z osiemnastu fortów wchodzących w skład Twierdzy Poznań – Fortu Głównego IX Brünneck. Sąsiadująca zieleń daje spokój oraz wytchnienie pośród miejskiego życia.

Inwestycja Fort Górczyn jest kameralnym osiedlem domów w zabudowie szeregowej, położonym przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Całość osiedla tworzy siedem czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 114m² do 133m². Wszystkie domy posiadają indywidualne ogródki, zapewniające domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni na zewnątrz.

Etapy inwestycji - Poznań
Etapy inwestycji - Poznań

Etapy budowy

Fort Górczyn to kompleks siedmiu budynków czterolokalowych, w których łącznie wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych.

Budowa osiedla poprowadzona zostanie etapowo.

W I etapie wybudowano 8 lokali mieszkalnych zlokalizowanych w budynkach oznaczonych numerami B1 oraz B2.

W tym etapie, w wewnętrznej części osiedla, przygotowane zostały miejsca postojowe.

W II etapie wybudowany zostanie budynek oznaczony numerem B3, a w etapie III – B4. Łącznie w tych etapach powstanie kolejne 8 lokali mieszkalnych.

Budynki B5, B6 oraz B7 będą budowane sukcesywnie w kolejnych latach.

Segmenty oznaczone numerami B3 oraz B6 posiadać będą podpiwniczenie jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

W budynkach B4 oraz B5 powstaną podziemne hale garażowe, w których łącznie dostępnych będzie 26 miejsc postojowych. Domy usytuowane w budynkach B4 oraz B5 będą miały bezpośredni, indywidualny dostęp do hali garażowej.

Strefa rekreacyjno – wypoczynkowa wraz z placem zabaw dla dzieci będzie powstawała sukcesywnie w końcowym stadium inwestycji.

Standard budynków

Fort Górczyn to od początku do końca przemyślana koncepcja projektowa. Osiedle swym wyglądem, jak i nazwą nawiązuje do znajdującego się nieopodal Fortu Głównego IX  Brünneck. Ułożenie brył budynków, w których znajdują się lokale mieszkalne zaprojektowane zostały na bazie łuku. Wejścia do poszczególnych segmentów zlokalizowane zostały od strony ul. Wąwozowej, natomiast część prywatna z tarasami i ogrodami wystawiona jest na ekspozycję południową i południowo – zachodnią.

Fasada budynków zaprojektowana została tak, aby mieszkańcy przez długie lata cieszyli się jej wyglądem. Jasna kolorystyka elewacji w połączeniu z czerwoną cegłą części parterowej nadaje całości niepowtarzalny charakter. Okna oraz drzwi zewnętrzne utrzymane zostaną w nowoczesnej ciemnej kolorystyce. Dwuspadowy dach wieńczący budynki także będzie wykończony w grafitowym kolorze. Całość to spójna i ponadczasowa koncepcja.