+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Fort Górczyn

TWOJE MIEJSCE W POZNANIU

Zaciszne domy szeregowe stworzone z myślą o Twoim komforcie. Tutaj miejskie życie nabiera innego wymiaru.

ul. Wąwozowa

nr: 6,8,10,12,14,16,18

Domy szeregowe w Poznaniu

Formuła Apart - mieszkania w Płocku

Docelowa liczba lokali

Sprzedanych lokali

Lokale w sprzedaży

Domy szeregowe w Poznaniu

Osiedle Fort Górczyn jest inwestycją, która swoją nazwą oraz charakterem wizualnym nawiązuje do znajdującego się w pobliżu jednego z osiemnastu fortów wchodzących w skład Twierdzy Poznań – Fortu Głównego IX Brünneck. Sąsiadująca zieleń daje spokój oraz wytchnienie pośród miejskiego życia.

Inwestycja Fort Górczyn jest kameralnym osiedlem domów w zabudowie szeregowej, położonym przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Całość osiedla tworzy siedem czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 114m² do 133m². Wszystkie domy posiadają indywidualne ogródki, zapewniające domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni na zewnątrz.

Etapy inwestycji - Poznań
Etapy inwestycji - Poznań

Etapy budowy

Budowa osiedla Fort Górczyn odbędzie się w III etapach. Wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych, które stanowią kompleks siedmiu czterolokalowych budynków.

I etap budowy – został rozpoczęty wiosną 2021 roku.

W I etapie zakończone  zostaną również prace nad budową drogi wewnętrznej wraz z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi.

II etap budowy – zostanie rozpoczęty po zakończeniu budowy etapu I.

W II etapie zaplanowana została budowa trzech czterolokalowych budynków oznaczonych numerami B3, B4 i B5 w których powstanie 12 lokali mieszkalnych. Budynki B4 i B5 wyposażone zostaną w podziemne hale garażowe, w których dostępnych będzie 26 miejsc postojowych.

W etapie II zostaną również zakończone prace nad zagospodarowaniem terenu. W otoczeniu bujnie nasadzonej roślinności powstaną alejki spacerowe, strefa relaksu oraz plac zabaw dla najmłodszych.

III etap budowy – zostanie rozpoczęty po zakończeniu budowy etapu II.

W ostatnim etapie wybudowanych zostanie 8 lokali mieszkalnych,
w budynkach występujących pod oznaczeniem B6 i B7.

Standard budynków

Fort Górczyn to od początku do końca przemyślana koncepcja projektowa. Osiedle swym wyglądem, jak i nazwą nawiązuje do znajdującego się nieopodal Fortu Głównego IX  Brünneck. Ułożenie brył budynków, w których znajdują się lokale mieszkalne zaprojektowane zostały na bazie łuku. Wejścia do poszczególnych segmentów zlokalizowane zostały od strony ul. Wąwozowej, natomiast część prywatna z tarasami i ogrodami wystawiona jest na ekspozycję południową i południowo – zachodnią.

Fasada budynków zaprojektowana została tak, aby mieszkańcy przez długie lata cieszyli się jej wyglądem. Jasna kolorystyka elewacji w połączeniu z czerwoną cegłą części parterowej nadaje całości niepowtarzalny charakter. Okna oraz drzwi zewnętrzne utrzymane zostaną w nowoczesnej ciemnej kolorystyce. Dwuspadowy dach wieńczący budynki także będzie wykończony w grafitowym kolorze. Całość to spójna i ponadczasowa koncepcja.