+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Nowy Bierzglinek

Idealna lokalizacja, bliskość natury.
Zamieszkaj w Bierzglinku!

ul. Frezjowa

Bierzglinek

Formuła Apart - mieszkania w Płocku

Docelowa liczba mieszkań

Sprzedanych mieszkań

Mieszkania w sprzedaży

Mieszkania na sprzedaż w Bierzglinku

Nowy Bierzglinek to kameralne osiedle składające się z dwóch budynków w zabudowie wielorodzinnej, w których łącznie powstaną 64 mieszkania.
Wybudowane zostaną lokale 2 oraz 3 pokojowe o zróżnicowanym metrażu.

W części podziemnej budynków powstaną skrytki lokatorskie oraz miejsca postojowe w hali garażowej.
Oba budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy.
Inwestycja zostanie ogrodzona, a na jej teren prowadzić będą dwie bramy wjazdowe zamykane na pilota. Dostęp do osiedla zapewniony będzie od ulicy Frezjowej.

Etapy budowy

Budowa osiedla Nowy Bierzglinek przebiegać będzie dwu etapowo.

W pierwszej kolejności powstanie budynek nr 1. Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło 01.04.2024 roku. Zakończenie zaplanowano na 30.09.2025 roku. Klucze do mieszkań planujemy przekazać w IV kwartale 2025 roku.

W I etapie częściowo zagospodarowane zostaną tereny zielone. Wykonane będą nasadzenia zróżnicowanej roślinności. Powstanie również strefa dla najmłodszych mieszkańców osiedla – plac zabaw.

Budynek nr 2 będzie stanowił II etap inwestycji. Częściowo prace będą prowadzone równolegle z etapem I i będą głównie skupione na wybudowaniu podziemnej hali garażowej – wspólnej dla obu budynków. Zakończenie budowy zaplanowano na 30.09.2026 roku. Klucze do mieszkań przewidujemy przekazać w IV kwartale 2026 roku.