+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Kredytowanie

• Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Każdy Klient, który chce zakupić mieszkanie może liczyć na pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu.
• Nasi eksperci współpracują z wieloma bankami na polskim rynku.
• Dodatkową korzyścią jest możliwość złożenia kilku wniosków kredytowych jednocześnie, porównaniu i wybraniu najlepszej oferty.
• Zadzwoń, porozmawiaj i umów się na spotkanie w Biurze Sprzedaży Mieszkań bądź innym wygodnym dla Ciebie miejscu.

Zostaw dane kontaktowe

Oddzwonimy

-

Izabela Radziwanowska

Izabela Radziwanowska

Ekspert
Firma Expander

tel.: +48 666 832 708
izabela.radziwanowska@expander.pl

Więcej
Starszy Ekspert Finansowy w firmie Expander Advisors. Laureatka wielu nagród i wyróżnień w tym tytułu Eksperta Roku. Fachowiec stawiający sobie za cel satysfakcję klienta i optymalne dopasowanie finansowania do Państwa indywidualnych potrzeb i planów. Wspiera wiedzą, wiarą w sukces i pogodą ducha Państwa marzenia o nowym mieszkaniu lub domu. Dba o to, by decyzje podjęte dzisiaj działały z korzyścią dla Państwa budżetu domowego przez długie lata. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich i podróży z przyjaciółmi.
Agnieszka Perlicka

Agnieszka Perlicka

Ekspert
Firma Notus

tel.: +48 725 994 843
agnieszka.perlicka@dknotus.pl

Więcej
Wierzy, że droga do spełnienia marzenia o własnym mieszkaniu może być prosta i pewna. Ekspert Notus pomagający Państwu uzyskać kredyt hipoteczny za zakup własnego mieszkania. Stara się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie indywidualnej sytuacji finansowej. Sposób w jaki pomaga w realizacji tego celu polega na rzetelnej ocenie potrzeb i oczekiwań. Przekazuje szczegółowe informacje, które pomogą w świadomym podjęciu decyzji finansowej. Dąży przede wszystkim do pozytywnego efektu realizacji założonego planu. Jej pasja to jazda konna, bo uwielbia w życiu wyzwania.
Dorota Hałas

Dorota Hałas

Ekspert
Firma Expander
tel.: +48 798 407 710
dorota.halas@expander.pl

Więcej

Ekspert finansowy Expander. Z dużym zaangażowaniem i starannością pomaga Klientom w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na wymarzone lokum. W pracy bardzo uparta w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu, walczy zawsze do końca. Stara się, aby sytuacje na pierwszy rzut oka skomplikowane, zakończyły się sukcesem. Bardzo chętnie pomoże, doradzi i wyjaśni wszystkie zawiłości związane z kredytem i umową. W życiu prywatnym żona i matka dwójki dzieci, miłośniczka psów. Najchętniej wypoczywa przy pracach ogrodowych.