+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Kredytowanie

• Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Każdy Klient, który chce zakupić mieszkanie może liczyć na pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu.
• Nasi eksperci współpracują z wieloma bankami na polskim rynku.
• Dodatkową korzyścią jest możliwość złożenia kilku wniosków kredytowych jednocześnie, porównaniu i wybraniu najlepszej oferty.
• Zadzwoń, porozmawiaj i umów się na spotkanie w Biurze Sprzedaży Mieszkań bądź innym wygodnym dla Ciebie miejscu.

Zostaw dane kontaktowe

Oddzwonimy

  ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez przez spółki Apart grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września oraz Aparton Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu i zakresie koniecznym do realizacji zgłoszenia.

  ZGODA NA KONTAKT MAILOWY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółki Apart grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września oraz Aparton Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu przesyłania mi ofert handlowych na produkty własne spółki drogą elektroniczną.

  ZGODA NA KONTAKT TELEFONICZNY

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółki Apart grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września oraz Aparton Sp. z o.o. Sp.k., ul. Warszawska 13/6, 62-300 Września, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu kontaktowym w celu kontaktu telefonicznego ze strony przedstawicieli spółki w sprawach związanych z ofertą handlową na produkty własne.

  Izabela Radziwanowska

  Izabela Radziwanowska

  Poznań, Września, Gniezno

  Ekspert
  Firma Expander

  tel.: +48 666 832 708
  izabela.radziwanowska@expander.pl

  Więcej
  Starszy Ekspert Finansowy w firmie Expander Advisors. Laureatka wielu nagród i wyróżnień w tym tytułu Eksperta Roku. Fachowiec stawiający sobie za cel satysfakcję klienta i optymalne dopasowanie finansowania do Państwa indywidualnych potrzeb i planów. Wspiera wiedzą, wiarą w sukces i pogodą ducha Państwa marzenia o nowym mieszkaniu lub domu. Dba o to, by decyzje podjęte dzisiaj działały z korzyścią dla Państwa budżetu domowego przez długie lata. Prywatnie miłośniczka wędrówek górskich i podróży z przyjaciółmi.
  Agnieszka Perlicka

  Agnieszka Perlicka

  Gniezno, Września

  Ekspert
  Firma Notus

  tel.: +48 725 994 843
  agnieszka.perlicka@dknotus.pl

  Więcej
  Wierzy, że droga do spełnienia marzenia o własnym mieszkaniu może być prosta i pewna. Ekspert Notus pomagający Państwu uzyskać kredyt hipoteczny za zakup własnego mieszkania. Stara się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie indywidualnej sytuacji finansowej. Sposób w jaki pomaga w realizacji tego celu polega na rzetelnej ocenie potrzeb i oczekiwań. Przekazuje szczegółowe informacje, które pomogą w świadomym podjęciu decyzji finansowej. Dąży przede wszystkim do pozytywnego efektu realizacji założonego planu. Jej pasja to jazda konna, bo uwielbia w życiu wyzwania.
  Dorota Hałas

  Dorota Hałas

  Września, Gniezno, Poznań

  Ekspert
  Firma Expander
  tel.: +48 798 407 710
  dorota.halas@expander.pl

  Więcej

  Ekspert finansowy Expander. Z dużym zaangażowaniem i starannością pomaga Klientom w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na wymarzone lokum. W pracy bardzo uparta w dążeniu do realizacji wyznaczonego celu, walczy zawsze do końca. Stara się, aby sytuacje na pierwszy rzut oka skomplikowane, zakończyły się sukcesem. Bardzo chętnie pomoże, doradzi i wyjaśni wszystkie zawiłości związane z kredytem i umową. W życiu prywatnym żona i matka dwójki dzieci, miłośniczka psów. Najchętniej wypoczywa przy pracach ogrodowych.

  Jacek Lechowicz

  Jacek Lechowicz

  Ostrów Wielkopolski, Poznań

  Ekspert
  Firma Notus
  tel.: +48 723 041 775
  jacek.lechowicz@notus.pl