+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety osiedla Nowy Bierzglinek

Elewacja budynku

Architektura zewnętrzna zaprojektowana została w nowoczesnym stylu. Elewacja budynków w przeważającej części wykończona zostanie w kolorystyce białej z elementami czerni oraz szarości.

Attyka oraz pion klatki schodowej zaakcentowane zostaną kolorem czarnym natomiast cokół budynku a także część naziemna hali garażowej będą wykończone barwą szarą.

Balkony zostaną wykończone panelem ażurowym malowanym proszkowo na kolor czarny.

Stolarka okienna od strony zewnętrznej wykonana będzie w kolorze srebrnym. Parapety zewnętrzne, jak i opierzenia zrobione zostaną z blachy stalowej w kolorze czarnym.

 

Wnętrze budynku

Wnętrze budynku poszczególnymi elementami wystroju nawiązuje do natury. Zastosowana kolorystyka to inspirowana naturą biel, zieleń, odcienie drewna oraz czerń. Wszystko to tworzy harmonijną całość.

Już od wejścia możemy zauważyć, że wnętrze jest nietuzinkowe i zaprojektowane z niezwykłą starannością. W oczy rzucają się skrzynki na listy w kolorze zielonym oraz motyw roślinny.

Na posadzce korytarzy oraz na klatce schodowej znajdą się płytki z naturalnego kamienia – granitu. Balustrady wewnętrzne zostaną pomalowane proszkowo na kolor czarny.

Ściany pokryte zostaną tynkiem strukturalnym w jasnym, białym kolorze. Wnęki przy drzwiach wejściowych do mieszkań zaakcentowane będą kontrastującą czarną barwą.

Drzwi do mieszkań nawiązywać mają do natury, dlatego też zastosowana kolorystyka będzie w ciepłych barwach drewna.

Wokół drzwi znajdą się dekoracyjne elementy zielone imitujące trawę.

Do oświetlenia części wspólnej budynku zastosowano punkty świetlne na suficie oraz delikatne oświetlenie ścienne.

Teren zielony

Otoczenie osiedla Nowy Bierzglinek zostało zaprojektowane przez architektów krajobrazu. To oni stworzyli miejsce, gdzie można wypocząć i rozkoszować się urokiem natury.

Urozmaicona szata roślinna składająca się z licznych krzewów oraz drzew stworzy idealne miejsce do relaksu.

Teren wokół osiedla wzbogacony zostanie o elementy małej architektury m. in. ławki, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery.

Ekologiczny plac zabaw

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla przygotowaliśmy duży plac zabaw. Przestrzeń dla dzieci zaprojektowana została przez architektów z niezwykłą starannością, mającą na uwadze komfort zabawy oraz bezpieczeństwo. Wszystkie elementy znajdujące się na terenie placu zabaw posiadają niezbędne certyfikaty.

Wychodząc naprzeciw ochronie środowiska, w myśl najnowszych trendów takich jak szeroko rozumiane ECO zaprojektowaliśmy plac zabaw, do wytworzenia którego użyto materiały pochodzące z recyklingu – niezwykle trwałe i wykonane z surowców wtórnych.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów posłuży on przez wiele lat.

W strefie zabaw znajdą się elementy takie jak: huśtawka, huśtawka ważka, kubełkowa karuzela, zestaw sprawnościowy oraz zjeżdżalnia.

Domek dla owadów

Realizując naszą inwestycję postawiliśmy na rozwiązania ekologiczne, jak najbardziej naturalne i w zgodzie z ochroną środowiska.

Aby być bliżej natury, móc z nią obcować na co dzień, na terenie naszego Osiedla zaprojektowaliśmy hotel dla owadów. Domek ten stanowi idealne schronienie dla licznych małych stworzeń. Owady zamieszkujące przygotowane z myślą o nich schronienie, w sąsiedztwie otaczającej zieleni, będą korzystnie wpływały na jej rozkwit. Pszczoły murarki zadbają o zapylenie roślin, a złotooki czy biedronki zmniejszą populację mszyc czy innych szkodników atakujących rośliny.

Fotowoltaika

Osiedle „Nowy Bierzglinek” to ukłon w stronę natury, ekologii i nowoczesnych rozwiązań. Dlatego też na dachach budynków zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, które wytwarzają energię elektryczną.

Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania koszty oświetlenia zewnętrznego czy części wspólnych będą niewielkie. Stanowi to wymierną korzyść ekonomiczną dla mieszkańców osiedla.

Przyłącz się do ekologicznego stylu życia

W naszej inwestycji stawiamy na ekologiczny styl życia. Nikogo nie trzeba przekonywać, że trend, w kierunku którego zmierzamy jako społeczeństwo, daje wymierne korzyści dla otaczającego nas środowiska. Z myślą o pasjonatach elektromobilności, właścicielach aut elektrycznych jak również o osobach rozważających ich nabycie, na specjalne życzenie Klientów przygotujemy indywidualne przyłącze.

Dzięki temu rozwiązaniu przygotowanie do jazdy auta zasilanego elektrycznie będzie wygodne i komfortowe.

Naładuj swój pojazd kiedy tylko chcesz, i ciesz się jazdą!

Zmiany aranżacyjne

Projektując mieszkania, zwracamy szczególną uwagę na funkcjonalność przestrzeni. Zależy nam, aby każdy czuł się dobrze w zaaranżowanym wnętrzu.

Mamy jednak na uwadze, że nawet najlepiej przemyślana koncepcja będzie dostosowywana przez mieszkańców do ich indywidualnych potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom umożliwiamy wprowadzenie zmian lokatorskich w czasie niezakłócającym prac budowlanych, w zakresie:

– zamontowania rolet zewnętrznych,

– montażu ogrzewania podłogowego,

– doboru kolorystyki wewnętrznej stolarki okiennej,

– sposobu otwierania drzwi balkonowych,

– przesunięcia ścian działowych,

– umiejscowienia instalacji elektrycznych i hydraulicznych.