+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Nieruchomości pod inwestycje we Wrześni

Inwestycje mieszkaniowe we Wrześni to główne pole naszej działalności. Września to nasze miasto rodzinne, stąd też szczególnie ważne są dla nas działania wspierające jej rozwój i wykorzystujące ogrom tutejszego potencjału. Inwestycje, jakie realizujemy, to przede wszystkim komfort mieszkańców. Nieruchomości powstają w sąsiedztwie terenów zielonych, wyposażone są w miejsca parkingowe i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne. Jesteśmy przekonani, że Września zasługuje na to, co najlepsze.

Nieruchomości, jakie dziś oferuje Września to prestiż, wygoda i bezpieczeństwo.

Realizując inwestycje, tworzymy funkcjonalność, ciekawy design, luksus i bezpieczeństwo. A wszystko to w postaci ciekawych i komfortowych nieruchomości, dedykowanych absolutnie każdemu. Wykorzystywane przez naszą firmę nowoczesne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że budowane przez nas mieszkania to doskonała propozycja dla osób zarówno młodych, jak i starszych, wymagających i mających konkretne potrzeby.

Poszukujemy nowych nieruchomości pod inwestycję.

Interesują nas działki o ustabilizowanym stanie prawnym, pozwalające na realizację inwestycji mieszkaniowych (budownictwo jedno- i wielorodzinne) we Wrześni i okolicy.

Osoby i podmioty zainteresowane sprzedażą działek budowlanych prosimy o kontakt.

Błażej Smektała

Błażej Smektała

tel.: +48 691 983 422
E-mail