+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zapnij pasy i wyrusz w drogę do swojego nowego domu

Pierwsze okrążenie

>> Założenia projektowe <<

Stawiamy na nowoczesność. Projektując osiedle, czerpaliśmy inspiracje z estetyki wyścigów Formuły 1 – stąd szachownica na elewacjach i w częściach wspólnych obiektów. Dla zachowania spójności – zewnętrzna stolarka okienna będzie w kolorze grafitowym. Kierując się wygodą mieszkańców, zdecydowaliśmy, że większość mieszkań będzie mieć balkony, a te umiejscowione na parterze – ogródki, w których będzie można odpocząć po aktywnym dniu.

Drugie okrążenie

>> standard wykończenia części wspólnych <<

Nad jakością i spójnością wizualną całej inwestycji czuwa sztab doświadczonych projektantów, dzięki którym przestrzeń będzie nie tylko funkcjonalna, lecz również wyróżniająca się pod względem designu.

Nawiązania do Formuły 1 znajdą się nie tylko na elewacji, lecz również na klatkach schodowych, gdzie:

 • podłoga przy wejściu będzie szachownicą ułożoną z czarnego gresu i szarego granitu;
 • skrzynki na listy będą w kolorze czerwonym;
 • podłogi na korytarzach zostaną wyłożone szarym granitem, a cokoły zlicowane ze ścianą;
 • stopnie będą z szarego, a podstopnice z czarnego granitu;
 • na ścianach pojawią się: biel, szarość, grafit, czerń i czerwone detale np. w postaci numerów mieszkań i strzałek nawigacyjnych;
 • winda będzie czerwona, balustrady czarne, a drzwi do mieszkań białe.

Projektując przestrzeń wspólną dbaliśmy o to, żeby była funkcjonalna, bezpieczna i estetyczna. Dlatego na korytarzach zostaną zamontowane reflektory sufitowe oraz miejscowe oświetlenie LED, które będzie wyposażone w czujki ruchu. Całości dopełnią duże lustra, dzięki którym korytarze będą wydawać się jeszcze bardziej przestrzenne.

Trzecie okrążenie

>> detale, które mają znaczenie<<

Dzięki temu, że odpowiadamy za realizację inwestycji od momentu pojawienia się pierwszej linii na projekcie, po posadzenie ostatniego krzewu – możemy zadbać o najwyższą jakość stosowanych materiałów, precyzję wykonania i terminowość realizacji.

Projektując osiedle Formuła Aparton, chcielibyśmy żeby było ono jednocześnie nowoczesne i komfortowe, dlatego zadbaliśmy o kilka detali, dzięki którym będzie Ci się dobrze mieszkało. Są to m.in.:

 • cichobieżne windy, które znajdą się w każdej klatce, pomimo tego, że budynki będą mieć tylko trzy piętra;
 • przepusty przyłączeniowe do mediów (TV, internet, wideofon) doprowadzone do mieszkań;
 • mechaniczna wentylacja;
 • gotowa instalacja pod monitoring;
 • możliwość zamontowania rolet zewnętrznych;
 • liczne miejsca postojowe i brama garażowa otwierana pilotem;
 • wózkarnie.
Zalety osiedla Formuła Apart

META

>> cel, do którego dotrzemy wspólnie <<

Pierwszy etap inwestycji rusza wiosną 2021. W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 29m2 do 79m2 – już teraz możesz zobaczyć rzuty poszczególnych mieszkań i wybrać to najlepsze dla siebie.

Umożliwiamy dopasowanie mieszkania do potrzeb jego przyszłych mieszkańców. Zmiany mogą dotyczyć:

 • układu ścian działowych;
 • zamontowania rolet zewnętrznych z napędem manualnym lub elektrycznym;
 • zastosowania ogrzewania podłogowego;
 • sposobu otwierania drzwi balkonowych;
 • doboru kolorystyki wewnętrznej stolarki okiennej;
 • układu punktów świetlnych, gniazdek, włączników.

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń, w której będzie się naprawdę dobrze mieszkać przez wiele pokoleń.

Zrelaksuj się i poznaj swoje najbliższe otoczenie

Tworzymy osiedla, które żyją, sąsiedzi chętnie spędzają wspólnie czas na podwórkach, a dzieci mają się gdzie bawić. Projektujemy całą przestrzeń otaczającą budynki z myślą o tym, że ma dobrze służyć wszystkim mieszkańcom. Zapraszamy Cię na spacer po Twoim przyszłym osiedlu.

Pierwszy pit stop

>> Rozmowa na ławeczce <<

Przestrzeń otaczająca budynki została tak zaprojektowana, żeby znalazło się w niej miejsce na urokliwe alejki, które zostaną odpowiednio oświetlone, tak by można było spacerować nimi również wieczorem. Przy każdej z nich znajdą się ławeczki, a gdzieniegdzie staną również piękne pergole. Ulokowane w przemyślany sposób kosze na śmieci pomogą utrzymać porządek. Całość będzie estetyczna i praktyczna.

Drugi pit stop

>> Rzut oka na roślinność <<

Nasz projektant krajobrazu, zadbał o to, żeby roślinność znajdująca się na osiedlu była jednocześnie atrakcyjna i łatwa w utrzymaniu. W tym celu zamontowany zostanie m.in. system automatycznego nawadniania terenów zielonych.

Niektóre z roślin, które zostaną posadzone na osiedlu to:

 • buk pospolity, brzoza, wiąz holenderski i morwa biała;
 • sosna górska, żywotnik zachodni, berberysy, janowiec bułgarski, perukowiec podolski, pięciornik krzewiasty, wierzba purpurowa, tawuła japońska;
 • aster krzaczasty, miskant cukrowy, rozchodnik okazały i pustynnik himalajski.

Trzeci pit stop

>> Wizyta na placu zabaw <<

Plac zabaw to jeden z najważniejszych punktów na osiedlu. Zostanie tak umiejscowiony, żeby mieszkańcy wszystkich bloków mieli do niego łatwy dostęp. Znajdą się na nim atrakcje dopasowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Będą tam zjeżdżalnie, huśtawki, małe ścianki wspinaczkowe i wiele innych atrakcji.

Czwarty pit stop

>> Ekologiczne aspekty inwestycji <<

Formuła Aparton to osiedle, które czerpie to, co najlepsze z nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich są panele fotowoltaiczne, które zostaną umiejscowione na dachach budynków. Panele wytwarzają darmowy prąd ze słońca. Dzięki temu opłaty za oświetlenie zewnętrznych części wspólnych a także klatek schodowych będą niższe. Niższe rachunki to duża oszczędność dla mieszkańców osiedla a przede wszystkim korzyść ekologiczna.