+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety

Otwórz nowy rozdział w swoim życiu

Pierwszy rozdział ▶ Plan inwestycji

Nowe Pyzdry to osiedle składające się z 110 jednopiętrowych domów rodzinnych w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz willowej. Możemy tu znaleźć lokale o zróżnicowanym metrażu o różnym od 97m2 do 122m2.

Wszystkie segmenty posiadać będą przydomowe ogródki, a część z nich także garaże zlokalizowane w bryle budynku.

Dwa wjazdy na osiedle od ul. Wrocławskiej umożliwią Ci dojazd do posesji.  Wewnętrznymi, osiedlowymi alejkami będzie też można dojść na ogrodzony plac zabaw znajdujący się w centralnej części osiedla a także w stronę malowniczej doliny Warty.

Drugi rozdział ▶ Standard wykończenia

Jak w przypadku każdej inwestycji spółki Aparton Grupa Deweloperska, nad dopasowanym do otoczenia designem i wysoką jakością wykończenia czuwa zespół doświadczonych projektantów i inżynierów. To dzięki nim całe osiedle będzie stanowić spójną całość.

Klasycznie architektura domów idealnie wpasuje się do okolicznego krajobrazu. Elewacja utrzymana w jasnej, biało-szaro-grafitowej kolorystyce, przełamana została ciekawymi akcentami w postaci wstawek o strukturze drewna dębowego.

Spadzisty dach wykończony blachodachówką w kolorze grafitowym stanowi kontrast dla jasnej elewacji i współgra ze stolarką okienna oraz drzwiami wejściowymi w tym samym kolorze. Domy zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim.

Trzeci rozdział ▶ Rozkład pomieszczeń

Każdy z budynków posiada dwie kondygnacje mieszkalne. Na parterze znajdują się: salon z aneksem kuchennym, toaleta, pomieszczenie techniczne oraz przedsionek.

Bezpośrednie wyjście z salonu na indywidualny, przydomowy ogródek to wygodne rozwiązanie sprzyjające przebywaniu na świeżym powietrzu.

Na pierwszym piętrze przewidzieliśmy trzy sypialnie oraz przestronną łazienkę z naturalnym oświetleniem.

Dodatkową przestrzenią jest niezagospodarowane poddasze, które może posłużyć na miejsce do przechowywania.

Część segmentów będzie posiadać garaże z automatyczną bramą garażową sterowaną za pomocą pilota.

Czwarty rozdział ▶ Komfort użytkowania

Przemyślany układ domu to podstawa komfortu użytkowania. Nieocenioną wartością dodaną jest ogródek, który może pełnić funkcję zewnętrznego salonu. Dodatkowa przestrzeń daje możliwość aranżacji terenu według własnych potrzeb. Znajdzie się tu miejsce  na taras, kącik zabaw dla dzieci lub miejsce spotkań w gronie znajomych a nawet ogródek warzywny. Sam zdecyduj jak chcesz go urządzić!

Dbając o funkcjonalność domów i komfort ich użytkowania:

 • zapewnimy doprowadzenie mediów
 • poprowadzimy indywidualne centralne ogrzewanie gazowe
 • zapewnimy wykonanie przepustów pod instalację fotowoltaiczną
 • dodatkowo w salonie wyprowadzone będą instalacje umożliwiające zamontowanie kominka
 • wydzielimy specjalne miejsca na odpady komunalne oraz skrzynki z przyłączeniami energetycznymi i gazowymi przed każdym z segmentów
 • wydzielimy dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem
 • dajemy możliwość wykonania dodatkowych zmian aranżacyjnych

Piąty rozdział ▶ Zagospodarowanie terenu

Indywidualne ogrody przy segmentach mieszkalnych zostaną otoczone panelami ogrodzeniowymi, które zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale i poczucie prywatności.

Dodatkowo w części wspólnej osiedla pojawiają się nasadzenia drzew, krzewów i trawy, które sprawiają, że okolica nabierze przyjaznego, rodzinnego charakteru. Osiedle będzie dostosowane do potrzeb mieszkańców.

Dojścia piesze do budynków zostaną wyłożone kostką brukową, a alejki osiedlowe utwardzone. Dodatkowo wykonane zostaną przepusty pod monitoring osiedlowy.

 

Szósty rozdział ▶ Plac zabaw

Każde nowoczesne osiedle kojarzy się z idealnie zaprojektowaną przestrzenią wspólną.

W przestrzeni tej nie można zapomnieć o wydzieleniu miejsca dla najmłodszych mieszkańców. Dlatego na terenie inwestycji powstanie także plac zabaw z huśtawami, zestawem sprawnościowym ze zjeżdżalnią, bujakiem sprężynowym i piaskownicą. Każdy z elementów spełniać będzie wymagane atesty i normy bezpieczeństwa.

Na ogrodzonym placu zabaw pojawią się również ławki, na których będzie można przysiąść i nadzorować zabawę młodych pociech.

Wierzymy, że będzie to miejsce, gdzie zrodzi się wiele cennych wspomnień.

 

Siódmy rozdział ▶ Marina Pyzdry

Osiedle Nowe Pyzdry graniczy bezpośrednio z terenem nadwarciańskim na którym można będzie swobodnie spacerować.

W niedalekiej przyszłości osiedle ma zyskać połączenie z bulwarami nadwarciańskimi biegnącymi wzdłuż rzeki Warta. Dzięki czemu mieszkańcy zyskają bezpośredni dostęp do ścieżki pieszo-rowerowej prowadzącej w kierunku centrum miasta oraz Mariny w Pyzdrach.

Przy w pełni zagospodarowanej marinie cumują różne jednostki pływające. Na terenie przystani można podłączyć się do wody oraz prądu, a także skorzystać z miejsc do grillowania i wypoczynku.

Marina Pyzdry jest miejscem popularnym w środowisku wodniackim. Można z niej wypłynąć zarówno w rejs po rzece, jak i wybrać się na spływ kajakiem. Przystań jest również punktem postoju na trasie „Wielkiej Pętli Wielkopolski”. Miłośnicy wodnych atrakcji z pewnością nie będą się tutaj nudzić.

Ósmy rozdział ▶ Malownicza lokalizacja

Jeden rzut oka na mapę wystarczy, żeby przekonać się jak piękna jest to okolica. Osiedle będzie oddalone od centrum o zaledwie 2 kilometry, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli w jednej chwili cieszyć się bliskością natury, a już po kilku minutach załatwiać najpotrzebniejsze sprawy w centrum miasta. Pola, sady, las, marina,  pięknie położony na wzgórzu zespół klasztorny  oraz malownicze uliczki i historyczne zabudowania to niepowtarzalny urok tego miejsca.

Wsiądź na rower i wyrusz w trasę. Podziwiaj naturalny krajobraz i malownicze widoki po horyzont. Udaj się w stronę centrum zwiedź atrakcje historyczne. Tu wszędzie jest blisko!

 

Dziewiąty rozdział ▶ Zmiany lokatorskie

Konstrukcje budynków pozwalają na wprowadzenie zmian lokatorskich. Mogą one dotyczyć np.:

 • układu ścian działowych;
 • przyłączy hydraulicznych;
 • przyłączy elektrycznych (układu punktów świetlnych, gniazdek, włączników);
 • zastosowania ogrzewania podłogowego;
 • doboru kolorystyki wewnętrznej stolarki okiennej
 • montażu rolet zewnętrznych
 • wykonania przyłącza do kominka w salonie

Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby. Wierzymy, że wspólnie jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń, w której będzie się naprawdę dobrze mieszkać przez wiele pokoleń.

Dziesiąty rozdział ▶ Wiarygodny deweloper

Nasze podejście do realizacji inwestycji mieszkalnych sprawiło, że zaufały nam już tysiące rodzin. Bierzemy pełną odpowiedzialność za każdy z etapów budowy.

Występujemy w roli dewelopera, Generalnego Wykonawcy i Inwestora – dzięki temu mamy pełną kontrolę nad procesem inwestycyjnym, możemy zadbać o najwyższą jakość stosowanych materiałów i dopilnować terminowej realizacji.

Razem zaczniemy pisać nowy rozdział historii…. Twojej historii.