+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje osiedla Fort Górczyn

Strefa wypoczynku

Osiedle Fort Górczyn posiada w pełni zagospodarowaną przestrzeń wspólną. Przestrzeń nad której projektem oraz realizacją czuwali architekci krajobrazu. Dzięki ich pracy powstała obszerna strefa relaksu o zróżnicowanych wysokościach terenu z ciekawymi rozwiązaniami. Zaprojektowane alejki spacerowe ułatwiają przemieszczanie się pomiędzy poszczególnymi strefami części wypoczynkowej.

Istotnym punktem Osiedla jest plac zabaw, posiadający niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Ponadto wszystkie elementy wchodzące w skład strefy zabaw dla najmłodszych mieszkańców wykonane są z naturalnych materiałów – drewna i stali nierdzewnej.

W części wspólnej osiedla zaprojektowano ławki, nowoczesne siedziska, oświetlenie, kosze na śmieci oraz inne elementy małej architektury.

Całość terenu zostanie wzbogacona różnorodną roślinnością, wśród której znajdą się m.in. sosny jednobarwne, czarne i górskie, świerk kłujący, jałowiec łuskany, brzoza, klon czerwony, wiśnie, śliwy i wiele innych krzewów, stanowiących około 40 gatunków roślin.

Zmiany lokatorskie

Podczas projektowania domów dokładamy wszelkich starań aby ich układ był przemyślany i funkcjonalny. Zależy nam aby przestrzeń mieszkalną można było zaaranżować zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi.

Jeśli masz inny pomysł na aranżację, chcesz coś zmienić – nic nie stoi na przeszkodzie. Większość ścian to ściany działowe, które można w dowolny sposób „przestawiać”, tworząc własną niepowtarzalną przestrzeń.

Naszym Klientom umożliwiamy dokonywanie zmian projektowych jeszcze na etapie budowy, a wszystko to jest możliwe w czasie niezakłócającym prac budowlanych. Dzięki temu, efektem finalnym jest mieszkanie „szyte na miarę”.

Bezpłatnie dokonujemy zmian z zakresu:

  • zmiany ścianek działowych
  • zmiany rozmieszczenia gniazdek i włączników oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych
  • zmiana rozmieszczania grzejników

Natomiast za dodatkową opłatą:

  • wybór wewnętrznej okleiny okien
  • sposób otwierania drzwi balkonowych
  • montaż ogrzewania podłogowego
  • montaż rolet zewnętrznych (manualnych bądź elektrycznych)
  • montaż dodatkowych gniazdek (elektrycznych RTV), włączników
  • montaż dodatkowych punktów świetlnych.

Parter

Piętro

Poddasze

Wsparcie Klienta

Konsultacje z Klientem

Jesteśmy deweloperem, który przez cały okres współpracy stawia na partnerskie relacje z Klientem. Na każdym etapie procesu inwestycyjnego Nasi Klienci mogą liczyć na wsparcie poparte wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowani z zakresu doradztwa kredytowego. Klienci finansujący zakup lokalu w oparciu o kredyt hipoteczny mogą otrzymać pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu. Nasi eksperci współpracują z wieloma bankami na polskim rynku, dzięki czemu istnieje możliwość porównania ofert i wybrania tej najkorzystniejszej.

Deweloper godny zaufania

Aparton Sp. z o.o. Sp.k jest przedsięwzięciem rodzinnym związanym z rynkiem deweloperskim oraz nieruchomości nieprzerwanie od 9 lat. Stabilna pozycja na rynku oraz doświadczenie w branży na bazie naszego wieloletniego doświadczenia pozwoliła nam na wypracowanie stabilnej oraz godnej zaufania pozycji na rynku Wrzesińskim. Od początku naszej działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości stosowanych materiałów budowlanych. Mamy bowiem świadomość, iż budynek ma służyć mieszkańcom na długie lata. Dlatego wdrażamy rozwiązania, które zapewniają najwyższą jakość nieruchomości. Wysoki standard mieszkań jest jednym z czynników wyróżniających nas od konkurencji. Duży nacisk kładziemy na to, aby budować z materiałów najwyższej jakości.