+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje osiedla Trio w Ostrowie Wielkopolskim

TRIO – Trzy odsłony luksusu

1. Oryginalny design

Nowoczesne bryły apartamentowców TRIO to harmonijne połączenie lekkości i ponadczasowości.

Na fasadzie biel i szarość podkreślona została detalami grafitowymi. Balustrady na balkonach wykonano ze stali kwasoodpornej, wypełnione mleczną szybą, które dodają charakteru inwestycji. Całość wkomponowuje się w okolicę Ostrowa Wielkopolskiego, a zabudowa tworzy nowoczesną formę skupiającą wzrok wszystkich przechodniów.

Kompletny projekt wykończenia części wspólnych Apartamentowca TRIO stworzony przez naszych projektantów wnętrz rytmicznie porządkuje całość z nietuzinkowym rozmachem.

A w nim – ściany korytarzy w jednej części pokryte tynkiem strukturalnym, a w drugiej – wyłożone naturalną czerwoną cegłą, bogato zdobione lustrami.

Ekskluzywne logo TRIO znajdziemy wewnątrz budynku na wielu elementach, między innymi na drzwiach i posadzce.

Zastosowane dodatki takie jak kwiaty w donicach, obrazy, gra świateł tworzą niezapomniany klimat tego miejsca.

2. Jakość

Jakość, która zachwyca

Stąpamy po naturalnych granitowych posadzkach, które błyszczą blaskiem odbijających się w nich lamp, dając niezapomniane wrażenie luksusu dla wszystkich gości odwiedzających to niezwykłe miejsce. Solidne metalowe zabudowy szachtów i balustrady schodowe zostały pomalowane farbami proszkowymi w kolorze czarnym.  Zastosowanie wysokiej jakości materiałów przekłada się na długotrwałe ich użytkowanie.

Na uwagę zasługuje także aspekt związany z nowoczesną wentylacją mechaniczną, która dzięki specjalistycznym wentylatorom zamontowanym na dachu oraz higrosterowalnym kratkom znajdującym się w ramach okiennych, sprawia że problem pleśni i grzybów staje się dla mieszkańców obcy.

3. Piękno otoczenia

Piękno i estetyka doskonale wpływają na nasze poczucie szczęścia i dobre samopoczucie.

Zadbaliśmy o nietuzinkowy projekt terenów zielonych. Nasadzenia obejmują drzewa miedzy innymi: jarząb szwedzki, lipa drobnolistna, platan klonolistny czy śliwa wiśniowa oraz krzewy takie jak: berberysy, pięciorniki, irgi, tawuły czy ogniki. Dodatkowo pojawiają się niezwykle modne łąki kwiatowe. Nad tym aby roślinność rozwijała się prawidłowo czuwać będzie automatyczny system nawadniania.

Podjazdy i chodniki wyłożone zostaną kostką brukową, a dla wygody mieszkańców pojawią się ławki oraz stojaki rowerowe. Całość oświetlona latarniami stworzy zarówno urokliwe jak i jednocześnie nowoczesne miejsce na mapie Ostrowa Wielkopolskiego.

Sport, zabawa, relaks w jednym miejscu

Czy wiesz, że zaledwie minuta spacerem dzieli Osiedle TRIO od Parku Północnego?

Liczne  ścieżki i trasy zachęcają do spacerów, jazdy na rowerze, rolkach czy aktywności fizycznej w siłowni. A to wszystko na świeżym powietrzu!

Na nasze „Pociechy” czeka plac zabaw, a dla zaawansowanych sportowców Street Workout Park czyli kompleks do ćwiczeń w postaci drążków, poręczy i drabinek.

Ławeczki w otoczeniu zieleni pozwolą odpocząć i dają chwile wytchnienia.

Mieszkanie na miarę Twoich potrzeb

Nasi architekci dołożyli wszelki starań aby przestrzeń, którą stworzyli dawała maksimum zadowolenia, a układ wnętrz był przemyślany i funkcjonalny. Niemniej jednak zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepszy projekt nie zawsze spełnia potrzeby wszystkich mieszkańców. Dlatego też mieszkania zaprojektowano tak, by już na etapie budowy można było wprowadzać zmiany umożliwiające dopasowanie ich do potrzeb jego mieszkańców.

Zmiany mogą dotyczyć:

– układu ścian działowych;

– sposobu otwierania drzwi balkonowych;

– zamontowania rolet zewnętrznych z napędem manualnym lub elektrycznym;

– zastosowanie ogrzewania podłogowego;

– doboru kolorystyki wewnętrznej stolarki okiennej;

– układu punktów świetlnych, gniazdek, włączników;