+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety osiedla Bulwar Glinki

Zamknięte osiedle

Ogrodzone kompleksy mieszkaniowe są synonimem powodzenia, luksusu i prestiżu. Domofon umożliwia kontrolę dostępu osób do budynków oraz na wewnętrzne części osiedla.

Tworzenie zamkniętych części wspólnych rodzi bliskie relacje sąsiedzkie. Najczęściej sąsiedzi znają się i ufają sobie. Powstają inicjatywy społeczne: wspólne grillowanie, różnego rodzaju eventy czy wspólna opieka nad dziećmi. Osiedla zamknięte są bardzo zadbane i estetyczne. Spada również możliwość aktów wandalizmu, a miejsce na nasz samochód nie zajmie nikt obcy.

Miejsca postojowe

Samochodów na drogach jest coraz więcej. Standardem stają się dwa samochody przypadające na jedno gospodarstwo domowe. Wiemy jak ciężko jest znaleźć wolne miejsce na wrzesińskich osiedlach. Z myślą o przyszłych mieszkańcach przewidzieliśmy w projekcie ponad dwa miejsca postojowe na każdy zaprojektowany segment.

Część miejsc znajduje się w indywidualnych garażach, a pozostałe na dworze tuż przy budynku szeregowym. Pozostawienie samochodów na zamkniętym osiedlu zmniejsza prawdopodobieństwo uszkodzenia naszego pojazdu.

Projekt zieleni

Projektowanie zieleni powierzyliśmy profesjonalnej firmie. Tereny zielone będą się wyróżniać kompozycjami roślin, które zapewnią rabatkom i skwerom atrakcyjny wygląd o każdej porze roku. Różnorodność zapewnią kwitnące krzewy, rośliny zimozielone oraz krzewy i drzewa charakteryzujące się różną kolorystyką i fakturą liści.

Na całym osiedlu zaprojektowano oświetlenie, które zostanie usytuowane wzdłuż ciągów komunikacyjnych bądź wśród terenów zielonych podkreślając ich piękno.

Możliwość budowy kominka

Wszystkie domy mają możliwość budowy kominka w salonie. W tym celu zostały zaprojektowane wyprowadzenia, które umożliwiają montaż kominka nawet w późniejszym etapie użytkowania domu.

Kominek ociepla wnętrze i nadaje mu niepowtarzalnego klimatu, zwłaszcza w chłodne wieczory. Ciekawy design kominków który możemy znaleźć na rynku sprawi, że nasze wnętrze będzie wyjątkowe.

Własny ogród

Do każdego domu przypisany jest ogródek umożliwiający udany wypoczynek na świeżym powietrzu. Wyjście na ogród z salonu i bliskość kuchni to idealny przepis na udane przyjęcie grillowe z przyjaciółmi.

Dzieci, które chętnie przebywają na świeżym powietrzu będą miały możliwość zabawy w bezpiecznym miejscu pod okiem opiekuna. Własny ogród to idealne rozwiązanie w ciepłe dni, w których spragnieni jesteśmy słońca i kontaktu z naturą.

Nowoczesna architektura

Nowoczesna architektura budynków i sposób ich zagospodarowania wyróżnia Bulwar Glinki spośród obecnie oferowanych inwestycji deweloperskich na rynku wrzesińskim.

Prosta bryła budynków przyciąga wzrok i wpisuje się w najnowsze trendy nowoczesnej architektury. Zastosowane materiały wykończeniowe nadały lekkości i dyskretnej elegancji całej zabudowie.

Atrakcyjne formy rozliczania i płatności

Każda inwestycja ma indywidualny harmonogram budowy oraz płatności. Płatności za lokale mieszkalne rozłożone są proporcjonalnie na okres trwania budowy.

Jeżeli jednak zdarzy się, że zapłata nie może być dokonana w wyznaczonym terminie jest możliwość za porozumieniem obu stron przesunięcia terminu płatności.

Funkcjonalny układ budynków

Na parterze przewidziano strefę dzienną składającą się z salonu i otwartej kuchni z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród. Do dyspozycji gości i wygody mieszkańców projektant przewidział małą łazienkę. Na pierwszej kondygnacji zaprojektowano strefę sypialnianą wraz z łazienką i możliwością wydzielenia garderoby. W domach posiadających trzecią kondygnację istnieje możliwość zaaranżowania dodatkowej sypialni lub gabinetu.

Niektóre segmenty posiadają indywidualne pomieszczenie gospodarcze – skrytkę, która z pewnością przyda się właścicielom lokalu do przechowywania rowerów lub narzędzi. Część budynków posiada indywidualne garaże, które mają bezpośrednie wejście do części mieszkalnej segmentu.

Balustrady ze stali kwasoodpornej

Balustrady balkonowe i tarasowe wykonane będą z najlepszego materiału dostępnego na rynku – stali kwasoodpornej, dzięki której zapomnimy o problemie wciąż powracającej korozji jak w przypadku innych tańszych ocynkowanych lub malowanych.

Wypełnienie balkonów stanowić będzie szyba bezpieczna, dodatkowo piaskowana lub oklejona folią dekoracyjną dająca efekt „zmrożonego szkła”.

Domy szeregowe pod klucz

Program „ Mieszkanie pod klucz” to klasyczne i funkcjonalne rozwiązanie aranżacji wnętrza przy zachowaniu przystępnych cen. Polecamy skorzystanie z tego programu Klientom chcącym zaaranżować swoje mieszkanie zarówno na własny użytek jak również w celach najmu.

Nasza propozycja powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęciliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego własnego „M”, poszukiwania ekipy i kontrolowania postępu prac.

Zmiany lokatorskie

Domy szeregowe na Osiedlu Bulwar Glinki wyróżniają się przemyślanym układem funkcjonalnym. Pomieszczenia zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić aranżację wnętrza zgodną z aktualnymi trendami.

Chcesz zaplanować wystrój wnętrz? Masz pomysł, jak sprawić, aby Twoje nowe lokum było wyjątkowo urządzone i dopasowane do potrzeb całej rodziny? Nie musisz z tego rezygnować z powodu usytuowania ścian działowych lub instalacji wewnętrznych. Naszym klientom umożliwiamy dokonywanie zmian projektowych.