+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Poznaj zalety Apartamentów przy ul. Pilskiej 2

Twoja przestrzeń

Przestrzeń wokół budynku jest dla nas równie ważna. Projektowanie przestrzeni zewnętrznej zawsze zlecamy profesjonalistom. Architekci krajobrazu szczegółowo opracowują projekt i idealnie wpasowują go w przestrzeń.

Do apartamentowca prowadzi wjazd od ulicy Pilskiej. Przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe w tym wydzielone dla osób niepełnosprawnych.

Wzdłuż bloku poprowadzono chodnik wykończony jasną kostką, który od ulicy oddzieli mix kostek chodnikowych w jasnych i ciemnych kolorach tworząc ciekawy wizualnie efekt.

W chodniku tuż przed wejściem do budynku zamontowane zostanie oświetlenie LED.

Tereny zielone osiedla to różnorodność roślin. Posadzone zostaną drzewa:  lipa drobnolistna, dąb czerwony, grusza drobnolistna i lilak pospolity. Nie zabraknie też krzewów oraz kwiatów, które swymi kolorami będą cieszyły oko mieszkańców. Ciekawym rozwiązaniem będzie naturalna łąka, która poza korzyściami ekologicznymi jest również schronieniem dla drobnych zwierząt oraz naturalnym i kolorowym akcentem inwestycji. Na terenie osiedla znajdą się również ławki oraz elementy małej architektury.

Wsparcie Klienta

Stawiamy na partnerskie relacje z Klientem przez cały okres współpracy. Nasi Klienci mogą się do nas zgłaszać na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Dokładamy wszelkich starań w udzieleniu odpowiedzi na interesujące zagadnienia oraz wspieramy wiedzą i doświadczeniem.  Klienci, którzy zakup lokalu mieszkalnego finansują z kredytu mogą liczyć na pomoc doradcy finansowego. Zapytaj, a my pomożemy przebrnąć Ci przez procedurę kredytową oraz wszystkie formalności związane z zakupem mieszkania.

Stawiamy na jakość

Jesteśmy wiarygodnym deweloperem o stabilnej pozycji na rynku nieruchomości. Od początku naszej działalności szczególną uwagę przywiązujemy do jakości stosowanych materiałów budowlanych. Mamy świadomość, że budynek ma służyć mieszkańcom przez wiele lat, dlatego stawiamy na najlepsze rozwiązania. Wysoka jakość materiałów to między innymi: podłogi korytarzy i klatek schodowych wyłożone naturalnym kamieniem – granitem, balustrady balkonów wykonane ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej, cichobieżne windy czy światłowód doprowadzony do każdego mieszkania. Materiały, które stosujemy posiadają wszelkie certyfikaty i są dopuszczone do wykorzystania w budownictwie wielorodzinnym.

Rowerownia / Wózkarnia

Jazda na rowerze to w ostatnim czasie dość popularne hobby. Miłośnicy jednośladów nie muszą już  martwić się o swoje środki transportu. Z myślą o nich w budynku wydzielone zostało pomieszczenie, wyposażone w stojaki rowerowe, przeznaczone do przechowywania sprzętu. W pomieszczeniu tym znajdzie się również miejsce dla wózków dziecięcych czy hulajnóg. Wejście do pomieszczenia rowerowni zabezpieczone będzie elektroniczną kontrolą w postaci karty zbliżeniowej.

Wentylacja mechaniczna

Apartamentowiec Pilska 2 wyposażony zostanie w mechaniczną wentylację wywiewną. Na dachu budynku zamontowane będą specjalistyczne wentylatory wyciągowe, a na oknach higrosterowalne kratki napowietrzające. Wszystko po to, aby Mieszkańcy zapomnieli o problemie grzybów i pleśni, które mogą występować w budynkach wielorodzinnych posiadających wentylację grawitacyjną.

Zmiany lokatorskie

Projektując mieszkania dokładamy wszelkich starań aby ich układ był przemyślany i funkcjonalny. Ważne jest aby przestrzeń mieszkalną można było zaaranżować zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Chcesz coś zmienić? Masz inny pomysł na aranżację? Nic nie stoi na przeszkodzie aby dokonać zmian.

Większość ścian w mieszkaniach to ściany działowe, które można w dowolny sposób przestawiać, tworząc własną niepowtarzalną przestrzeń. Naszym Klientom umożliwiamy dokonywanie zmian projektowych jeszcze na etapie budowy. Wszystko to możliwe jest w czasie niezakłócającym prac budowlanych.

Bezpłatnie:

  • zmiany ścianek działowych,
  • zmiany rozmieszczenia gniazdek i włączników oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych.
  • zmiana rozmieszczenia grzejników

Za dodatkową opłatą:

  • wybór wewnętrznej okleiny okien,
  •  sposób otwierania drzwi balkonowych,
  • montaż ogrzewania podłogowego,
  • montaż rolet zewnętrznych (manualnych bądź elektrycznych),
  • montaż dodatkowych gniazdek (elektrycznych, RTV), włączników,
  • montaż dodatkowych punktów świetlnych