+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Poznaj lokalizację nowoczesnego Osiedla Długa 19 w Psarach Małych!

Psary Małe to niewielka miejscowość oddalona zaledwie 4 km od Wrześni, 25 km od Środy Wielkopolskiej i 40 km od Poznania. To, co wyróżnia tę inwestycję, to niesamowicie dogodna lokalizacja, doskonale rozwinięta infrastruktura i nowoczesne budownictwo. Usytuowanie inwestycji gwarantuje szybki i wygodny dojazd do pobliskich miast. Zamiast mieszkać w zgiełku miasta, postaw na spokojne i sielskie otoczenie.

Zielona przestrzeń

Osiedle Długa 19 zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci maksymalny komfort każdego dnia. Nie martw się o wygodny dojazd – do Twojego nowego domu będzie prowadzić droga wewnętrzna. Co więcej, będzie on ulokowany w sąsiedztwie domków jednorodzinnych i pobliskiego lasu Nadleśnictwa Czerniejewo, zatem bezcenny spokój i cisza będą towarzyszyły Ci każdego dnia.

Kolejnym atutem jest fakt, że w odległości 10-kilometrów znajduje się Centrum Leśnej Przygody „Szumi Bór”, a nieopodal także Zalew Wrzesiński „Lipówka”. Tam znajdziesz liczne ścieżki pieszo – rowerowe, duży plac zabaw, siłownię zewnętrzną i atrakcję powiatu wrzesińskiego – stumetrową ławkę. Możesz więc zrelaksować się na świeżym powietrzu albo uprawiać różnego rodzaju aktywności!