+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje osiedla Długa 19

Wysoki standard wykończenia

Już teraz poznaj lepiej swój nowy dom w pobliżu Wrześni, Poznania i Środy Wielkopolskiej, aby przekonać się, dlaczego warto w nim zamieszkać! Już na początku zachwyci Cię prosta, ale jednocześnie niezwykle elegancka i nowoczesna forma budynków z elewacją w jasnej kolorystyce, z dodatkiem czarnych wstawek. Do budowy i wykończenia zastosowane zostaną wyłącznie materiały najwyższej jakości od renomowanych producentów.

W standardzie wykończenia domu znajdą się:

 • antywłamaniowe drzwi wejściowe, trójszybowe okna, automatyczne bramy garażowe i schody wewnętrzne o modernistycznej, stalowo-drewnianej konstrukcji
 • instalacja umożliwiająca montaż kominka w salonie
 • stolarka okienna, drzwi wejściowe oraz brama garażowa w czarnej kolorystyce
 • geometryczna konstrukcja balustrady balkonu w kolorze brązowo-rdzawym
 • ogrzewanie indywidualne, centralne gazowe z piecem ulokowanym w pomieszczeniu gospodarczym
 • media doprowadzone do domu: TV, internet, telefon
 • okablowanie i uziemienie do montażu ogniw fotowoltaicznych na dachu

Przydomowy ogródek

Osiedle Długa 19 to nie tylko nowoczesne budynki, ale i sporo zielonej przestrzeni, którą możesz zaaranżować tak, jak sobie życzysz! Każdy właściciel ma do dyspozycji działkę przynależącą do domu – możliwe jest wykorzystanie jej w celu stworzenia strefy relaksu, ogródka warzywnego, miejsca na grilla czy placu zabaw dla najmłodszych.

Korzyści z posiadania przydomowego ogródka jest sporo! Możesz odpocząć na świeżym powietrzu od zgiełku miasta i codziennych obowiązków, spędzić czas w towarzystwie bliskich, oddać się pasji uprawiania roślin czy zabawom z czworonogiem. Własny kawałek zieleni to duży komfort, który docenisz tuż po wprowadzce!

Zmiany lokatorskie

Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy nabywca ma inne potrzeby. Zaprojektuj więc swój nowy dom w pobliżu Wrześni tak, jak sobie wymarzysz! Dajemy możliwość dokonywania w projekcie zmian lokatorskich – dopasuj układ ścian, przyłączy hydraulicznych bądź elektrycznych w taki sposób, aby dom był maksymalnie funkcjonalny. Dodatkowo możesz wybrać ogrzewanie podłogowe, rolety zewnętrzne czy zmienić system otwierania drzwi tarasowych i balkonowych. Co więcej, to od Ciebie zależy, jaką funkcję będą pełniły poszczególne pomieszczenia oraz w jaki sposób zostaną zaaranżowane! Pamiętaj jednak, że zmiany, które wpływają na kubaturę obiektu, mogą być naniesione w czasie, który nie spowoduje opóźnień prowadzonych prac.

Masz pytania? Nasi eksperci są do Twoich usług!

Inteligentny dom Twoich marzeń

Twój dom może być nie tylko nowoczesny i bezpieczny, ale też inteligentny! Wykraczamy poza schematy i oferujemy rozwiązania na miarę XXI wieku! Dzięki centrali do sterowania możesz zaprojektować smart dom – podłącz alarmy, czujniki i sprzęty, aby zwiększyć komfort i wygodę codziennego funkcjonowania.

W zależności od wybranych rozszerzeń, inteligentny dom umożliwi np.:

 • automatyczną regulację temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach,
 • podgląd domowego monitoringu na urządzeniu mobilnym,
 • sterowanie sprzętami domowymi (np. telewizorem, radiem, piekarnikiem, automatycznym odkurzaczem),
 • uruchamianie alarmów po wykryciu zagrożeń przez detektory (np. czujnik gazu, dymu, czadu),
 • sterowanie roletami zewnętrznymi
 • kontrolowanie wydatków za media (dokładny wgląd w zużycie prądu, wody, gazu).

Zdecyduj się na inteligentny dom w okolicy Wrześni, który zagwarantuje Ci bezpieczeństwo, wygodę i odciąży Cię w wielu obowiązkach domowych za sprawą rozwiązań Smart.