+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

OSIEDLE DŁUGA 19

Osiedle Długa 19 w Psarach Małych to atrakcyjna oferta cenowa, świetna lokalizacja i nowoczesne budownictwo.
Mieszkaj bez kompromisów!

ul. Długa
nr: 19

Psary Małe

Docelowa liczba domów

Sprzedanych domów

Domy w sprzedaży

DOMY BLIŹNIACZE W OKOLICACH WRZEŚNI

Osiedle Długa 19 w Psarach Małych to atrakcyjna oferta cenowa, świetna lokalizacja i nowoczesne budownictwo. Dwuetapowo powstanie na nim 10 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, wraz ze starannie zaprojektowaną i wykonaną w najwyższym standardzie infrastrukturą.

Zakończenie prac budowlanych zaplanowano na III kwartał 2024r.. Klucze do domów II etapu zostaną przekazane w kwartale IV 2024r.”

Zoptymalizowany projekt

Budynki na osiedlu Długa 19 zostały zaprojektowane tak, abyśmy już od samego wejścia na posesję czuli się wyjątkowo. Staranne wykończenie i jakość, która zachwyci od progu szybko sprawią, że poczujesz się wyjątkowo. Każdy dom jednorodzinny jest dwukondygnacyjny. W bryle budynku znajduje się garaż z bezpośrednim przejściem do strefy mieszkalnej. Do posesji przynależeć będzie również duży ogród, który z całą pewnością stanie się miejscem odpoczynku, ale i aktywności dla domowników.

Zgodnie z projektem, rozmieszczenie pomieszczeń prezentuje się następująco:

  • PARTER z przedsionkiem, pomieszczeniem gospodarczym, WC oraz salonem połączonym z kuchnią i schodami prowadzącymi na wyższą kondygnację;
  • PIĘTRO z 3 pokojami oraz łazienką.

 

Poznaj swojego dewelopera

Deweloper Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp.k. to jakość na najwyższym poziomie! Wrzesińska firma stabilna finansowo, zawsze stawia na pierwszym miejscu zadowolenie Klienta! Kluczowym etapem jest wybór jak najbardziej dogodnej lokalizacji dla inwestycji. Osiedle Długa 19 w Psarach Małych znajduje się na uboczu – z dala od gęstej zabudowy i ruchliwych ulic, a jednocześnie z bardzo dogodnym dojazdem do Wrześni czy Poznania.

Projekty domów tworzą eksperci – deweloper współpracuje wyłącznie z najlepszymi biurami architektoniczno – konstrukcyjnymi, którzy dbają o to, by żyło Ci się bezpiecznie i wygodnie. W trakcie realizacji ważny jest kontakt z Klientem. Możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich, a także wykorzystanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów to gwarancja jakości i zapewnienie, że Twój nowy dom deweloperski w okolicach Wrześni zachwyci Cię swoją estetyką i standardem wykonania!

 

Indywidualne podejście

Priorytetem firmy jest tworzenie partnerskich relacji z Klientami. Ważne jest, aby nabywca miał dostęp do szerokiego spektrum informacji na temat prowadzonej inwestycji na każdym jej etapie. Oferujemy doradztwo zarówno w kwestii wyboru najlepszego domu, jak i wprowadzenia zmian lokatorskich, których potrzebujesz. Odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości, a także służymy wsparciem doradcy finansowego. Szukasz swojego miejsca na Ziemi? Wybierz  dom w okolicy Wrześni!