+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

PILSKA 2

Apartamenty na Mankowie

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty,
co daje spore możliwości wyboru odpowiedniej przestrzeni zgodnej z upodobaniami.

ul. Pilska 2

Września

Docelowa liczba mieszkań

Sprzedanych mieszkań

Mieszkania w sprzedaży

APARTAMENTOWIEC PILSKA 2

Apartamentowiec przy ul. Pilskiej 2 przyciąga uwagę. Nowoczesna i niepowtarzalna kolorystyka elewacji, zróżnicowana architektura budynku czy przestronne tarasy usytuowane na różnych poziomach sprawiają, że budynek wyróżnia się na tle wrzesińskich osiedli mieszkaniowych.

ODBIERZ KLUCZE – MIESZKANIA W I ETAPIE DOSTĘPNE OD RĘKI

Apartamenty na sprzedaż we Wrześni

W inwestycji Pilska 2 zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty, co daje spore możliwości wyboru odpowiedniej przestrzeni zgodnej z upodobaniami. Większość apartamentów posiada balkon, taras bądź zielone ogródki w zależności od swojej lokalizacji. Balkony oraz tarasy wykończone zostaną balustradami ze stali kwasoodpornej z wypełnieniem ze szkła mlecznego. Ogródki zielone ogrodzone będą płotem panelowym. Zewnętrzne tarasy czy ogródki to idealne rozwiązanie by spędzać wolny czas na świeżym powietrzu ze znajomymi lub rodziną.

Dopełnieniem całości to zapewniające komfort cichobieżne windy oraz miejsca postojowe w hali garażowej i ogólnodostępne, zewnętrzne na terenie inwestycji.

Znajdź swoje mieszkanie na Mankowie w atrakcyjnej dzielnicy Wrześni.

ETAPY BUDOWY

Budowa apartamentowca przy ul. Pilskiej 2 została podzielona na dwa etapy.

W I etapie wybudowanych zostanie 29 mieszkań, skrytki lokatorskie, hala garażowa oraz rowerownia. Rozpoczęcie budowy kwiecień 2021r, a zakończenie zaplanowano na 30.09.2022r. Przekazanie kluczy do mieszkań przewidziano w pierwszym kwartale 2023r.

W II etapie wybudowanych będzie 56 mieszkań. Rozpoczęcie budowy nastąpi we wrześniu 2021 roku, a  zakończenie zaplanowano na 30.06.2023r. Klucze do mieszkań zostaną przekazane jesienią 2023r.

Sprzedaż mieszkań obu etapów będzie prowadzona równocześnie.

STANDARD, KTÓRY ROZPIESZCZA

Wysoki standard wykończenia budynku oraz niepowtarzalność części wspólnych zawsze wyróżnia nasze inwestycje.

Apartamentowiec Pilska 2 to odzwierciedlenie wysmakowania i luksusu. Niepowtarzalny charakter widoczny jest już od zewnątrz. Zróżnicowana bryła budynku, wykusze, tarasy na różnych piętrach to charakterystyczne elementy architektoniczne tej inwestycji. Wykończenie elewacji budynku w kolorystyce bieli, grafitu oraz turkusu to nietuzinkowe rozwiązanie. Dopełnieniem fasady będzie zastosowanie w dolnych partiach budynku czarnego łupku podświetlonego oświetleniem punktowym. Przed wejściem do budynku w ciągu pieszym zastosowane zostanie poziome oświetlenie LED.

EKSKLUZYWNE WNĘTRZE

Wewnętrzne części wspólne apartamentowca utrzymane zostaną w kolorystyce bieli, czerni oraz złota wprowadzając do wnętrza minimalistyczny a zarazem wysmakowany klimat.

W części wejściowej budynku ściana wykończona zostanie częściowo  czarnym łupkiem, czarne będą także skrzynki na listy, a w dalszej części balustrady wewnętrzne oraz drzwi windy.

Numeracja mieszkań oznaczona zostanie w kolorze złotym podobnie jak logo inwestycji.

Zastosowane wysokiej jakości materiały będą odzwierciedlały ekskluzywny charakter części wspólnych: podłogi i schody na klatkach schodowych wykończone będą płytkami granitowymi w kolorze szarym a cokoły w kontrastowym czarnym kolorze zostaną zlicowane ze ścianą. Biel ścian przełamią pionowe listwy w kolorze złotym, czarny łupek bądź lustra. Minimalistyczne, czarne lampy ścienne będą kierunkowo rozpraszały światło tworząc ciekawy wzór na ścianie wykończonej tynkiem strukturalnym. Czarne, metalowe donice z roślinami nadadzą wnętrzu domowego klimatu.

Szachty obudowane zostaną pionowymi, fazowanymi lustrami w czarnej ramie oraz perforowaną blachą w kolorze białym.