+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

PILSKA 2

Apartamenty na Mankowie

Mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty,
co daje spore możliwości wyboru odpowiedniej przestrzeni zgodnej z upodobaniami.

ul. Pilska 2

Września

Docelowa liczba mieszkań

Sprzedanych mieszkań

Mieszkania w sprzedaży

APARTAMENTOWIEC PILSKA 2

Apartamentowiec przy ul. Pilskiej 2 przyciąga uwagę. Nowoczesna i niepowtarzalna kolorystyka elewacji, zróżnicowana architektura budynku czy przestronne tarasy usytuowane na różnych poziomach sprawiają, że budynek wyróżnia się na tle wrzesińskich osiedli mieszkaniowych.

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA DOSTĘPNE OD RĘKI

Apartamenty na sprzedaż we Wrześni

W inwestycji Pilska 2 zaprojektowane zostały mieszkania o zróżnicowanej powierzchni, od 28 metrowych kawalerek po dwupoziomowe 100 metrowe apartamenty.

Mieszkania posiadają balkony, tarasy bądź zielone ogródki – w zależności od swojej lokalizacji. Balkony oraz tarasy wykończone zostały balustradami ze stali kwasoodpornej z wypełnieniem ze szkła mlecznego. Ogródki zielone ogrodzono płotem panelowym.

STANDARD, KTÓRY ROZPIESZCZA

Wysoki standard wykończenia budynku oraz niepowtarzalność części wspólnych zawsze wyróżnia nasze inwestycje.

Apartamentowiec Pilska 2 to odzwierciedlenie wysmakowania i luksusu. Niepowtarzalny charakter widoczny jest już od zewnątrz. Zróżnicowana bryła budynku, wykusze, tarasy na różnych piętrach to charakterystyczne elementy architektoniczne tej inwestycji. Wykończenie elewacji budynku w kolorystyce bieli, grafitu oraz turkusu to nietuzinkowe rozwiązanie. Dopełnieniem fasady jest zastosowanie w dolnych partiach budynku czarnego łupku podświetlonego oświetleniem punktowym. Przed wejściem do budynku w ciągu pieszym umiejscowiono poziome oświetlenie LED.

Zastosowane wysokiej jakości materiały odzwierciedlają ekskluzywny charakter części wspólnych: podłogi i schody na klatkach schodowych wykończone zostały płytkami granitowymi w szarym kolorze a zlicowane ze ścianą cokoły w kontrastowym kolorze czarnym.

Wewnętrzne części wspólne apartamentowca utrzymane zostały w kolorystyce bieli, czerni oraz złota wprowadzając do wnętrza minimalistyczny a zarazem wysmakowany klimat.

Biel ścian przełamują pionowe listwy w kolorze złotym, czarny łupek oraz lustra. Szachty obudowane zostały pionowymi, fazowanymi lustrami w czarnej ramie oraz perforowaną blachą w kolorze białym.

Czarne, metalowe donice z roślinami nadają wnętrzu domowego klimatu.

Wizualizacje osiedla

Wizualizacje części wspólnych