+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

INWESTYCJA ZREALIZOWANA - BRAK DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

OSIEDLE BULWAR GLINKI

Bulwar Glinki to starannie zaprojektowane osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej. Zamknięte osiedle, idealna lokalizacja i przydomowy ogródek to atuty inwestycji.

Bulwar Glinki to starannie zaprojektowane osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej.

ul. Ogrodowa
nr: 15, 17

Domy szeregowe, Września

Docelowa liczba lokali

Sprzedanych lokali

Lokale w sprzedaży

DOMY SZEREGOWE WE WRZEŚNI

 

Bulwar Glinki to starannie zaprojektowane osiedle 29 domów w zabudowie szeregowej. Powierzchnia budynków została zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć idealny dom dla siebie. Najmniejsze segmenty mają 72m2 a największe 117m2. Domy różnią się pod względem powierzchni działki, ilości kondygnacji oraz dostępności garażu i skrytek.

Istnieje możliwość zmiany układu pomieszczeń, ich ilości oraz przeznaczenia. Oferta skierowana jest do osób, które szukają domu w mieście z bardzo szybkim dostępem do centrum.

Inwestycja podzielona została na cztery etapy.
I etap – zakończenie budowy grudzień 2017r. (Zespół budynków B)
II etap – zakończenie budowy kwiecień 2018r. (Zespół budynków D)
III etap- zakończenie budowy grudzień 2018r. (Zespół budynków C)
IV etap – zakończenie budowy kwiecień 2019r. (Zespół budynków A)

Cała inwestycja zostanie ogrodzona a wjazd na osiedle odbywać się będzie przez bramę otwieraną na pilota lub domofon. Takie rozwiązanie znaczenie poprawia bezpieczeństwo mieszkańców. Oświetlone zostaną osiedlowe drogi i chodniki. Zadbaliśmy również o wspólne tereny zielone do zaprojektowania których zatrudniliśmy architekta krajobrazu. Niewątpliwym atutem zabudowy szeregowej są zewnętrzne przydomowe ogródki. Zmotoryzowani mieszkańcy osiedla będą mogli zaparkować swoje pojazdy na zewnętrznym parkingu. Domy szeregowe o większym metrażu posiadają indywidualne garaże, z bezpośrednim wejściem do części mieszkalnej budynku. Niektóre z segmentów posiadają skrytkę do przechowywania narzędzi bądź rowerów.

Zewnętrzna architektura została zaprojektowana z myślą o osobach niepełnosprawnych. Brak barier architektonicznych oraz ciekawy układ nasadzeń oraz małej architektury jest funkcjonalny i nie będzie sprawiał problemu w utrzymaniu dla mieszkańców. Realizacja inwestycji zapewni komfort i bezpieczeństwo przyszłym mieszkańcom a jakość zastosowanych materiałów zadowolenie na długie lata.