+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Poznaj nasz zespół

“Jesteśmy zespołem ludzi którzy urodzili się, wychowali i mieszkają we Wrześni. To z tym miastem wiążemy również plany na przyszłość.

Chcemy, aby wraz z szybkim rozwojem miasta który obserwujemy, rozwijały się również osiedla mieszkaniowe projektowane w taki sposób, aby mieszkańcom żyło się dobrze i komfortowo.

Zaprojektowaliśmy mieszkania i domy bez barier architektonicznych, z dużą ilością miejsc parkingowych i terenów zielonych.

Teren osiedla to miejsce spotkań mieszkańców i miejsce do uprawiania sportów dających rozrywkę.”

Błażej Smektała

Błażej Smektała

Błażej Smektała

Współwłaściciel Apart Opieszyn
Członek zarządu Apart Grupa Deweloperska
Członek zarządu Aparton

Więcej

Mózg firmy. Dba o każdy szczegół, dopina wszystko na ostatni guzik. O projektach swojego zespołu wie wszystko, bo każdy etap nadzoruje osobiście. Perfekcjonista i doświadczony przedsiębiorca. Ma 1000 pomysłów na minutę, ale realizuje tylko te najlepsze. Odważny pracoholik.

Prywatnie mąż i ojciec dwójki dzieci. Uwielbia sporty motorowodne i piłkę nożną.

Jolanta Urbańska

Jolanta Urbańska

Współwłaściciel Apart Opieszyn
Członek zarządu Apart Grupa Deweloperska
Członek zarządu Aparton

Więcej
Posiada doświadczenie w kierowaniu firmą oraz doborze pracowników do zespołu. Dba o terminowość płatności dla dostawców, wypłat dla pracowników oraz kontroluje poziom środków finansowych na inwestycje. Posiada umiejętność działania na wielu frontach i w każdej sytuacji. Energiczna i przedsiębiorcza. Prywatnie mieszka we Wrześni jest szczęśliwą żoną i matką trójki dzieci. Uwielbia słodycze i dobrą kawę
Tomasz Grzegorek

Tomasz Grzegorek

Współwłaściciel Apart Opieszyn
Członek zarządu Aparton
 
Więcej
Najbardziej doświadczony z całego zespołu gdyż z branżą budowlaną związany przez większość swojego życia. Przed podjęciem decyzji zawsze rozważa wszystkie za i przeciw.Wyznaje maksymę „ nie samą pracą człowiek żyje”. Nie wie co to nuda. Jego życie to sport – biega, żegluje, jeździ na nartach i uwielbia zimowe kąpiele w lodowatej wodzie. Ojciec dwójki dzieci w których próbuje zaszczepić swoje pasje.
Paulina Smektała

Paulina Smektała

Kierownik biura sprzedaży
Rozliczenia i płatności

tel.: +48 799 153 607
biuro@apartgd.pl
Więcej
Prezentuje ofertę, jest wsparciem dla kredytobiorców, umowy i dokumentacja inwestycji to jej domeny. Spina firmę w całość. Dba o zadowolenie klientów i dobry nastrój w firmie. Ostoja łagodności, ale kiedy trzeba potrafi działać motywująco. Zawsze pomocna, punktualna i rzetelna. Potrafi postawić na swoim, ale jest również skłonna do kompromisów.

Prywatnie żona i matka . Po godzinach pracy można ją spotkać na wyprawach rowerowych. Interesuje się architekturą wnętrz, feng shui, ogrodnictwem. Chętnie odpoczywa z książką.
Jesteś zainteresowany zakupem mieszkania? Dzwoń!

Mateusz Waligóra

Mateusz Waligóra

Specjalista do spraw sprzedaży

tel.: +48 508 414 055
mateusz.waligora@aparton.info

Więcej
Nieruchomości to jego pasja. Godzinami mógłby rozmawiać o rynku mieszkaniowym i panujących na nim trendach.
Kucharz – amator. Lubi gotować, eksperymentować i poznawać nowe smaki.
Agnieszka Dąbek-Jankowiak

Agnieszka Dąbek-Jankowiak

Specjalista do spraw sprzedaży

tel.: +48 513 210 210
agnieszka.dabek-jankowiak@apartgd.pl

Więcej
Osoba systematyczna i dobrze zorganizowana. Ceni wokół siebie porządek. Na pierwszy rzut oka cicha i spokojna w rzeczywistości wulkan energii. Nie lubi bezczynności. Uwielbia wyzwania szczególnie wymagające kreatywności i konstruktywnego myślenia. Chętnie pomaga innym osobom, które potrzebują wsparcia.

W życiu prywatnym żona i mama dwóch synów. Uwielbia podróże, książki oraz dobrą kuchnię. Jej pasją jest wystrój i aranżacja wnętrz.

Mariusz Smektała

Mariusz Smektała

Członek Zarządu Apart Grupa Deweloperska
Kierownik budowy

tel.: +48 697 008 960
mariusz.smektala@apartgd.pl

Więcej
Nie pracuje za biurkiem. Jego dzień pracy zaczyna się i kończy w terenie. Umysł techniczny. Niezwykle zaangażowany w swoją pracę. Rzeczy niemożliwe wciela w rzeczywistość. Patrzy na ręce ekipom budowlanym i nie uznaje kompromisów. Nocny marek. Prywatnie zakochany w motocyklach, żonie i córeczce.
Natalia Kociemba

Natalia Kociemba

Kierownik budowy

tel.: +48 513 126 854
natalia.kociemba@apartgd.pl
Więcej
Kierownik z doświadczeniem, które poparte jest wiedzą. Niezwykle rzetelna i dokładna – zwraca uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy etap realizowanego zlecenia. Dobrze organizuje swoją pracę i umie nawiązywać kontakt z innymi. Na budowie mobilizuje do pracy ekipy wykonawcze. Prywatnie kochająca mama.