+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

OSIEDLE PARK STRZYKAŁY

ul. Bronisławy Śmidowicz
nr: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

Docelowa liczba mieszkań

Sprzedanych mieszkań

Mieszkania w sprzedaży

OSIEDLE PARK STRZYKAŁY

Osiedle Park Strzykały  położone jest we Wrześni przy ul. Bronisławy Śmidowicz. Okolica jest spokojna, a jednocześnie dobrze skomunikowana z centrum miasta. Dużym atutem lokalizacji jest bliskość obwodnicy miasta oraz dogodny dojazd do autostrady.

W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, markety spożywcze, apteka, przychodnia lekarska oraz szkoła podstawowa i przedszkole.

Osiedle Park Strzykały to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, w którym każdy z budynków wyposażony został w cichobieżne windy. W skład Osiedla wchodzi osiem czteropiętrowych budynków, których elewacja utrzymana jest w kolorystyce bieli oraz szarości z elementami drewnianymi. Spójne wykończenie budynków wyróżnia Osiedle i nadaje mu niepowtarzalnego charakteru.

Aranżacja strefy wejściowej budynków, a także korytarzy i klatek schodowych to zamysł architektów. Indywidualnie zaprojektowane strefy wspólne, wykończone zostały ze smakiem i przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

Centralny punkt Osiedla stanowi dziedziniec z profesjonalnie dobraną roślinnością, na którym wydzielone zostały strefy do wypoczynku. Z myślą o najmłodszych Mieszkańcach powstał plac zabaw z licznymi atrakcjami: huśtawkami, zjeżdżalniami, linarium, karuzelą, ścianką wspinaczkową oraz dużą piaskownicą. Prawdziwym hitem jest rolkostrada przygotowana z myślą o amatorach wszelkich pojazdów napędzanych siłą mięśni: rolek, deskorolki, roweru czy hulajnogi, a także dla wszystkich, którzy uprawiają jogging. Dopełnieniem strefy sportowej jest siłownia zewnętrzna, która cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dziedziniec na Osiedlu Park Strzykały daje okazję nie tylko do aktywności fizycznej, ale także do odpoczynku w plenerze. Wśród osiedlowej infrastruktury powstały miejsca, gdzie wśród zieleni można przysiąść na ławce i zrelaksować się.

Wizualizacje osiedla etap I-VIII

Zdjęcia powykonawcze osiedla etap I-VIII

Wizualizacje części wspólnych etap I-VIII

Zdjęcia powykonawcze części wspólnych etap I-VIII