+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

OSIEDLE PARK STRZYKAŁY

Realizowana inwestycja stanowi odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy szukają spokojnego miejsca, gdzie będą mogli mieszkać wspólnie z rodziną. To również ciekawa lokata kapitału dla inwestorów.

ul. Bronisławy Śmidowicz
nr: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16

Docelowa liczba mieszkań

Sprzedanych mieszkań

Mieszkania w sprzedaży

OSIEDLE PARK STRZYKAŁY

Realizowana inwestycja stanowi odpowiedź na oczekiwania Klientów, którzy szukają spokojnego miejsca, gdzie będą mogli mieszkać wspólnie z rodziną.
To również ciekawa lokata kapitału dla inwestorów.

Nowoczesne budownictwo, atrakcyjna lokalizacja oraz liczne udogodnienia i atrakcje sprawiają, że nasza propozycja jest bardzo konkurencyjna na tle innych ofert na rynku wrzesińskim.

Poszukujesz spokojnego miejsca do życia?
Chcesz zamieszkać komfortowo w nowoczesnym budownictwie?
Osiedle Park Strzykały to propozycja dla Ciebie!

Osiedle Park Strzykały to nowoczesny czteropiętrowy kompleks mieszkaniowy, który łączy wspólny dziedziniec oraz przestrzeń rekreacyjno-sportowa. Powierzchnie mieszkań są zróżnicowane co pozwoli na dobór układu pomieszczeń i wielkości mieszkania do potrzeb i stylu życia Klientów. Mieszkania mają od 30m2 do 66m2.

Osiedle Park Strzykały we Wrześni to miejsce pełne harmonii, położone w cichej okolicy a jednocześnie tętniące życiem. Realizacja osiedla odbywać się będzie w kilku etapach.

Budynek 1A – I etap – sprzedaż zakończona
Budynek 1B – II etap – sprzedaż zakończona
Budynek 1C – III etap – sprzedaż zakończona
Budynek 2 – IV etap – sprzedaż zakończona
Budynek 4 – V etap – sprzedaż zakończona
Budynek 5 – VI etap – sprzedaż zakończona
Budynek 3a – VII etap – sprzedaż zakończona
Budynek 3b – VIII etap – w sprzedaży – zakończenie budowy 30.09.2022r.

PRZEMYŚLANA KONCEPCJA PROJEKTOWA

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup nieruchomości, dlatego dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty mieszkaniowe były funkcjonalne i nowoczesne oraz wyróżniały się ciekawą architekturą. Dbamy, by mieszkania miały optymalny metraż i dobrze rozplanowany układ funkcjonalny. Chcemy by nasze realizacje były przyjazne ich mieszkańcom oraz dobrze wkomponowywały się w otoczenie. Wszystkie nasze budynki zostały zaprojektowane w windy, indywidualne garaże bądź hale garażowe. Mieszkańcy mogą korzystać ze skrytek lokatorskich przynależnych do mieszkania oraz pomieszczeń na wózki i rowery.

WYSOKA JAKOŚĆ I STANDARD WYKONANIA

Materiały wykorzystane do budowy mieszkań są dobierane w taki sposób by służyły ich użytkownikom na długie lata. Jakość jest dla nas bardzo ważna, dlatego m.in. balustrady balkonowe i tarasowe projektujemy ze stali kwasoodpornej, do każdego mieszkania doprowadzamy światłowód, w halach garażowych wykonujemy posadzkę betonową (nie stosujemy z kostki pozbrukowej), a klatki schodowe i tereny zielone są projektowane przez specjalistyczne firmy. Wszystkie stosowane materiały muszą mieć odpowiednie certyfikaty i być dopuszczone do wykorzystania w budownictwie wielorodzinnym. Zwracamy uwagę na detale w wykończeniu budynku, bo dzięki nim budynek staje się miejscem wyjątkowym, dopracowanym w każdym szczególe.

ARCHITEKTURA BUDYNKU

Utrzymana jest w kolorystyce szarości i bieli z elementami drewnianymi co nadaje im niepowtarzalnego stylu. Połączenie nowoczesności z fakturą drewna i prostą formą to cechy charakterystyczne budynków.

Dlaczego inwestujemy w design?

Mieszkanie zaspokaja nie tylko potrzeby bezpieczeństwa, ale również estetyki i wizualnego komfortu. Rozumiemy, że budowanie jest sztuką i wymaga również artystycznego oka.

KLATKI SCHODOWE

Zostały zaprojektowane tak, jakby wnętrze mieszkania zaczynało się już przy wejściu do budynku. Nie ma nic gorszego, jak nienajlepsze pierwsze wrażenie – niskiej jakości materiały i wykończenie części wspólnych. Nie stosujemy półśrodków. W budynkach Osiedla Park Strzykały już od progu każdy wchodzący spotka nowoczesną i przyjazną przestrzeń. Klatki schodowe i korytarze wykonane są według indywidualnego projektu z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów podłogowych, ściennych i oświetlenia. Wszystko po to, aby budynek zyskał oryginalne i nowoczesne wnętrze, a mieszkańcy mogli zapomnieć o remontach części wspólnych na wiele lat. Wysoka jakość gwarantuje trwałość i bezproblemowe użytkowanie.

DOGODNA LOKALIZACJA

Osiedle Park Strzykały położone jest dala od głośnych linii kolejowych i autostrady a jednocześnie blisko centrum miasta. W sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe, markety spożywcze, apteka oraz szkoła podstawowa i przedszkole. Dogodny wjazd na obwodnicę Wrześni i dalej na autostradę też jest bardzo dużym atutem. Dojazd samochodem do ścisłego centrum Wrześni zajmuje niecałe 5minut. Z myślą o przyszłych mieszkańcach starannie wybraliśmy położenie inwestycji oraz określiliśmy funkcjonalność przestrzeni. Wiemy, że dla Klienta liczy się każdy metr kwadratowy mieszkania a przestrzeń otaczająca budynek podnosi jakość życia i daje komfort w życiu codziennym.

DORADZTWO I OBSŁUGA
Przez cały okres współpracy z Klientem utrzymujemy partnerskie relacje i udzielamy pomocy na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Staramy się pomóc w wyborze odpowiedniego lokalu oraz udzielić odpowiedzi na wszystkie pytania naszych Klientów. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi o ugruntowanej pozycji na rynku. Każdy, kto zdecyduje się na zakup mieszkania może liczyć na pomoc w kompletowaniu dokumentów i udzieleniu kredytu. Dodatkową korzyścią jest możliwość złożenia wniosków kredytowych jednocześnie w kilku bankach, porównaniu i wyboru najlepszej oferty.
ZAGOSPODAROWANIE TERENU
Chcemy aby przestrzeń wokół budynków była oryginalnie i funkcjonalnie zaprojektowana, a jednocześnie nie sprawiała problemu w utrzymaniu dla mieszkańców. W tym celu dobór roślin, ich rozmieszczenie oraz cały projekt zleciliśmy wyspecjalizowanej firmie. Chcemy, aby była miejscem spotkań mieszkańców i wypoczynku po całym dniu pracy.W tym celu na terenie osiedla powstanie miejsce z ławkami i profesjonalnie dobraną roślinnością gdzie będzie można porozmawiać lub poczytać dobrą książkę. Z myślą o mieszkańcach i ich zainteresowaniach w niektórych budynkach zaprojektowano salkę hobby, miejsce wspólnych zabaw, gier, spotkań towarzyskich i rozmów.
ZMIANY ARANŻACYJNE
Na prośbę Klienta oraz w terminach, które nie powodują opóźnień w realizacji inwestycji istnieje możliwość dokonania zmian w układzie ścian działowych, instalacjach elektrycznych oraz sanitarnych.
WYPOSAŻENIE DODATKOWE
Na prośbę Klienta istnieje możliwość zamontowania rolet zewnętrznych, zmiany kolorystyki wewnętrznej okien oraz zamontowania ogrzewania podłogowego oraz innych udogodnień.
WIARYGODNY DEWELOPER

Wspólnicy spółki Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o. o. Sp. k. są mieszkańcami Wrześni.
Posiadają doświadczenie w branży budowlanej, tu się wychowali i z tym miejscem wiążą resztę swojego życia.

Dlaczego jest to tak ważne?

Więź z miastem i jego mieszkańcami wymaga odpowiedzialności w prowadzeniu biznesu. Działalność deweloperska to dla nas wyzwanie, a nie sposób na szybki zysk. Chcemy kreować przestrzeń swojego miasta, dlatego pracujemy przede wszystkim na własną reputację, aby lokalna społeczność darzyła nas zaufaniem przez wiele lat.