+48 508 414 055, +48 513 210 210 biuro@apartgd.pl

Zalety i atrakcje osiedla w Gnieźnie

Konsultacje z Klientem

Naszym priorytetem jest utrzymanie partnerskich relacji przez cały okres współpracy z Klientem oraz pomoc na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Nasi Klienci mogą liczyć na doradztwo w wyborze odpowiedniego lokalu. Staramy się udzielić odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania, a także wspomóc wiedzą i naszym doświadczeniem. Każdy nabywca, który dokonuje zakupu finansowanego z kredytu może liczyć na wsparcie doradcy finansowego.

Na pierwszym miejscu jakość

Od samego początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań w doborze materiałów budowlanych. Jesteśmy świadomi, że budynek będzie służył mieszkańcom przez lata, dlatego tak ważna jest dla nas ich jakość. Wysoki dobór materiałów to między innymi: balustrady balkonowe zaprojektowane ze stali nierdzewnej – kwasoodpornej, światłowód w każdym mieszkaniu, podłogi klatek schodowych wyłożone naturalnym kamieniem – granitem. Części wspólne budynku oraz tereny zielone zostały zaprojektowane przez specjalistyczne firmy. Wszystkie zastosowane materiały posiadają odpowiednie certyfikaty i są dopuszczone do wykorzystania w budownictwie wielorodzinnym. Skrupulatnie dobieramy detale, gdyż dzięki nim budynek staje się wyjątkowy.

Osiedle pełne blasku

Każdy z nas dobrze czuje się w pięknych wnętrzach, dlatego już od samego wejścia budynki zostały zaprojektowane tak, abyśmy czuli się wyjątkowo. Wnętrze budynków kryje w sobie ponadczasowe połączenie czerni i bieli. Jasna kolorystyka ścian daje wspaniałe tło dla monochromatycznych grafik. Na jasnym tle pięknie prezentują się również ciemne drzwi do mieszkań i czarne drzwi  windy.  Cięte lustra  zastosowane na fragmentach ścian wspaniale odbijają światło,  zdobią wnętrze i nadają głębi przestrzeni. Klatki schodowe zostały zaprojektowane w nowoczesnym stylu, w którym dominuje jasna kolorystyka kojarząca się z elegancją i luksusem. Podłoga części wspólnej budynku została wyłożona płytkami granitowymi. Naturalny kamień, lustra,  brokat na suficie oraz kinkiety  sprawiają, że wnętrze jest  ciepłe i eleganckie. Paski LED umieszczone w zabudowie sufitu odbijają światło od mieniącego się niczym brylanty brokatu.

Zielona strefa osiedla

Zaprojektowanie przestrzeni zielonej wokół budynków powierzyliśmy architektom krajobrazu. Jesteśmy pewni, iż Brylantowe Przedmieście będzie dla Państwa idealnym miejscem wypoczynku po dniu spędzonym w pracy.  Tereny zielone zaprojektowano różnorodnie, tak aby roślinność cieszyła Państwa oko przez cały rok. Ciekawa aranżacja elementów małej architektury jak kłody drewna, ławki, donice, różnorodność w ukształtowaniu terenu i automatyczne nawadnianie wspomagające rozkwit zieleni umilą pobyt na świeżym powietrzu.

Rowerownia / Wózkarnia

Uprawianie sportu, zwłaszcza jazdy na rowerze stało się modnym hobby i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, dlatego zadbaliśmy o miejsce do przechowywania sprzętu. Dla optymalnego komfortu i wygody wszystkich mieszkańców w budynkach znajduje się specjalne pomieszczenie przeznaczone do przechowywania rowerów oraz wózków dziecięcych. Wejście do rowerowni zostanie zabezpieczone elektroniczną kontrolą dostępu w postaci karty zbliżeniowej.

Z myślą o najmłodszych / plac zabaw

Nowoczesne osiedla kojarzą nam się niewątpliwie z bezpośrednią dostępnością do infrastruktury umilającej pobyt dzieci na świeżym powietrzu. Nikt z nas nie wyobraża sobie miejsca przyjaznego wszystkim bez zabezpieczenia przestrzeni do zabawy dla najmłodszych mieszkańców. To właśnie miejsca przeznaczone dla nich pełnią ważną rolę w aranżacji wspólnej przestrzeni. Place zabaw są miejscem radości i uciechy dla dzieci, a dla ich opiekunów niejednokrotnie miejscem towarzyskich spotkań z innymi rodzicami. Plac zabaw na Brylantowym Przedmieściu został zaprojektowany z myślą o najmłodszych zapewniając im beztroską zabawę. Wszystkie elementy opatrzone są certyfikatem bezpieczeństwa. W skład placu zabaw wejdzie: tor przeszkód, zjeżdżalnia, huśtawka, bujak oraz inne elementu pobudzające wyobraźnię małych odkrywców.

Kameralność

Brylantowe Przedmieście składa się z  trzech 5-kondygnacyjnych budynków. Na 4 kondygnacjach nadziemnych zaprojektowano mieszkania, a w części podziemnej halę garażową. Projektant umiejscowił balkony w bryle budynku w taki sposób, by zachować przestrzeń międzysąsiedzką.  Łączna suma wszystkich mieszkań  nie przekracza liczby 100.   Trzy wjazdy na osiedle umożliwiają łatwy wjazd do wybranego etapu inwestycji. Podziemna hala garażowa w dwóch budynkach zapewni zmotoryzowanym mieszkańcom osiedla komfort parkowania. Usiądź wygodnie w zaciszu czterech kątów i  poczuj komfort własnego mieszkania!

Elastyczny układ pomieszczeń

Mieszkania na Brylantowym Przedmieściu wyróżnia przemyślany układ funkcjonalny. Wszystkie pomieszczenia zaprojektowano tak, aby możliwa była ich aranżacja zgodnie z najnowszymi trendami. Masz inny pomysł na mieszkanie? Chcesz zaplanować jego aranżację tak aby pasowało do Twoich potrzeb? Nic nie stoi na przeszkodzie! Większość ścian w mieszkaniach to ściany działowe, które można w dowolny sposób zmieniać, dzięki czemu układ jest bardzo  elastyczny. Klienci pragnący większych przestrzeni mają możliwość połączenia mieszkań i uzyskania przestronnych apartamentów. Umożliwiamy naszym Klientom dokonywanie różnych zmian projektowych jeszcze na etapie budowy.

Bezpłatnie:

  • zmiany ścianek działowych,
  • zmiany rozmieszczenia gniazdek i włączników oraz przyłączy wodno-kanalizacyjnych.
  • zmiana rozmieszczenia grzejników

Za dodatkową opłatą:

  • wybór wewnętrznej okleiny okien,
  • montaż ogrzewania podłogowego,
  • montaż rolet zewnętrznych (manualnych bądź elektrycznych),
  • montaż dodatkowych gniazdek (elektrycznych, RTV), włączników,
  • montaż dodatkowych punktów świetlnych
  • wykończenie pod klucz.

 

Wentylacja mechaniczna

Na Brylantowym Przedmieściu  została zastosowana wentylacja mechaniczna wywiewna. Dzięki temu Mieszkańcy Osiedla będą mogli zapomnieć o częstym problemie grzybów i pleśni, które dotyczą głównie budynków wielorodzinnych posiadających tylko wentylację grawitacyjną. Na dachu budynków zostaną zamontowane wentylatory wyciągowe, a na oknach higrosterowalne kratki napowietrzające.

Rzetelność firmy

Aparton Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. k. to jakość i pewność, że kupujesz wymarzone mieszkanie od pewnego i doświadczonego dewelopera. Inwestor od początku działalności stawia na rzetelność, jakość i zadowolenie Klienta. Firma bazuje na doświadczeniu w branży budowlanej oraz deweloperskiej. Nasz zespół wybudował kilka osiedli na terenie Wrześni w ramach których powstało około 460 mieszkań i o zróżnicowanym metrażu oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Z powodzeniem realizujemy inwestycje we Wrześni, a nasza praca wielokrotnie została doceniona przez naszych Klientów. Kolejne inwestycje są impulsem do realizacji nowych pomysłów i rozwoju firmy. Duże zainteresowanie naszą ofertą już na etapie budowy oraz zaplecze finansowe firmy pozwala z powodzeniem realizować inwestycje. Zaufali nam Mieszkańcy Wrześni. Pragniemy, aby Mieszkańcy Gniezna również poznali się na naszym doświadczeniu.